STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mermaid

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mermaid

Neoficiální popis ubytování

Mermaid vila

Splitská riviéra je velmi lákavou destinací pro mnoho cestovatelů z celého světa. Přírodní krásy, různé scenérie, bohaté historické dědictví, různé kulturní a sportovní akce, rozmanité kulinářské dědictví a mírné klima jsou jen některé z mnoha zajímavostí této oblasti.

Split je město plné života - pulzující, hlučné, temperamentní, jedinečné, přitažlivé a jak říkají jeho obyvatelé - nejkrásnější místo na světě. I když musíme zmínit, že Split je 2. největší město v Chorvatsku a největší město v Dalmácii, rádi bychom zdůraznili především jeho historické jádro a palác římského císaře Diokleciána, které jsou od roku 1979 na seznamu světového dědictví UNESCO.

Villa Mermaid je skutečným chorvatským potěšením, které vám zajistí klid a pohodu, aniž byste byli příliš daleko od shonu městského života. Vila se nachází ve vesnici Podstrana, 15 kilometrů od Splitu. Podstrana je známá svými krásnými plážemi, autentickou gastronomií a historickými památkami. Na plážích si můžete užít mnoho vodních sportů a malebné kopce jsou ideální pro pěší turistiku nebo cyklistiku. Vila je přibližně 320 metrů od oblázkové pláže, ale nějaký čas strávíte i v luxusním bazénu na terase. Vyhřívaný bazén je vybaven tryskami, umožňujícími plavání s protiproudem. Vyhřívání je zahrnuto v ceně. Vstup do bazénu je přizpůsoben pro handicapované hosty.

Pod prvním patrem (pod úrovní terénu) se nachází plně vybavená posilovna s boxovacím pytlem. V prvním patře je velká, moderní kuchyně, jídelna, obývací pokoj a herna (kulečníkový stůl, šipky). Z těchto místností je přímý přístup na terasu a do bazénu. Pro milovníky videoher je v obývacím pokoji k dispozici Play Station 3. V prvním patře jsou také dvě ložnice s vlastními koupelnami, z nichž jedna má tři samostatné postele a byla upravena pro osoby se zdravotním postižením. Další dvě dvoulůžkové ložnice nabízí velké množství úložného prostoru a přístup na terasu v patře, odkud si můžete vychutnat úchvatný výhled na Jadran. Ve vile jsou celkem 4 koupelny a 2 samostatné toalety.

V přízemí je moderní kuchyně, jídelna a kulečníkový stůl. Tady je vstup na dvě zahradní terasy, kde je spousta místa na opalování, stejně jako venkovní sprcha, stůl na stolní tenis, dětské hřiště, venkovní jídelní kout a gril, kde si můžete vychutnat stolování pod širým nebem a zároveň zabavit děti i dospělé. Celkový dojem dolaďují vysázené stromy a úhledně zastřižená tráva. K vile náleží 4 soukromá parkovací místa. Interiér vily je nekuřácký.

Vybavení vily: klimatizace, SAT/TV, WI-FI, lednice, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, topinkovač, rychlovarná konvice, kávovar, žehlička, pračka, fén, gril

Destinace

Riviera Kaštela se rozkládá podél severního pobřeží stejnojmenného zálivu mezi starobylými městy Split a Trogir. Před vpádem Turků před 500 lety, se Chorvaté začali stěhovat na pobřeží, kde vybudovali opevněná sídla - tvrze, kolem nichž se pozvolna rozrůstala kamenná městečka s osobitým stavitelským uměním. Tvrze - kaštely se staly trvalou charakteristikou Kaštelů, propojených v dnešní město. Podél moře rostou kolem oblázkových pláží borovice, vavříny, palmy a tamaryšky. Upozorňujeme klienty na blízkost mezinárodního letiště Split. Toto je vzdáleno od města Trogir cca 2 km, od střediska Resnik 1 km.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.