STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mery

Chorvatsko, Kvarner, Ostrov Pag , Novalja

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mery

Neoficiální popis ubytování

Mery vila

Ostrov Pag je severodalmatský ostrov. Je to nejčlenitější jadranský ostrov s nejdelším pobřežím. Ostrov oplývá přírodními krásami. Malé oblázky a písek rozptýlené křišťálově čistým mořem vytvářejí četné pláže jedinečné krásy, které oplývají mušlemi. Největším a nejkrásnějším klenotem je pláž Zrće v okolí Novalje. Je to ostrov četných odrůd tisíc let starých olivovníků a oblast Lun byla vyhlášena botanickou rezervací, která je považována za světový unikát. Pag je široce známý pro svůj jedinečný sýr, který je hrdě srovnáván s nejznámějšími světovými sýry. Jeho bohatá a silná chuť vzniká díky místní soli, léčivým bylinám a tradiční péči. Pag je ostrovem aromatických bylin a chutného vína.

Stará Novalja je malá klidná obec v zálivu ostrova Pag, která láká návštěvníky překrásnou písečnou pláží Planjka. Nachází se asi 3 km severovýchodně od Novalje, která je známá především díky pláži Zrće známé po celé Evropě díky diskotékám, které se zde často pořádají.

Apartmány Mery se nacházejí ve vesničce Stara Novalja, vzdálené od moře cca 450 m, od centra města 400 m a 3,5 km od známé pláže Zrće. K apartmánům náleží parkovací místa. Nejbližší restaurace je vzdálená 170 m, supermarket 350 m, autobusová zastávka 850 m.

Typy apartmánů:

APT 1/2+1 No.1 - Apartmán s balkonem se nachází v 1. patře domu s výhledem do zahrady. Skládá se z 1 samostatné 2lůžkové ložnice s manželskou postelí a obytné místnosti s kuchyňským i jídelním koutem společně s rozkládací pohovkou pro 1 osobu v jedné místnosti, koupelny s vanou. Apartmán je pro max. 3 osoby. Zahradní sezení se slunečníkem na balkoně.

APT 1/2+2 No.2 - Apartmán s terasou se nachází v přízemí domu s výhledem do zahrady. Skládá se z 1 samostatné 2lůžkové ložnice s manželskou postelí a obytné místnosti s kuchyňským i jídelním koutem společně s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby v jedné místnosti, koupelny s vanou. Apartmán je pro max. 4 osob. Zahradní sezení před apartmánem na terase pod krytou markýzou.

Vybavení apartmánů: klimatizace, topení, SAT TV, WIFI, ručníky, ložní prádlo, lednice, mrazák, trouba, varná konvice na horkou vodu, zahradní nábytek, parkoviště.

Pag svým návštěvníkům nabízí mnoho zážitků a vzrušení, ale také dovolenou v klidné atmosféře malebných, tisíc let starých olivovníků, dubu cesmínového a borovice černé.

Destinace

Velká zemědělská a rybářská obec a přístav, vzdálená cca 20 km od města Pag. Leží při hlavní komunikaci, 7 km od trajektu v Žigljenu. V okolí jsou velmi krásné pláže (např. Straško, Caska, Trinčel), 2-3 km. Nedaleká pláž Zrće z drobných oblázků s pozvolným vstupem do moře se pokládá za jednu z nejpůvabnějších na Jadranu, na kterou se klienti ubytovacích zařízení mohou dopravit vláčkem, který jezdí každou půl hodinu. Vybavení pro sportování je v místním autokempu Straško (tenisové dvorce, plážový volejbal, košíková, minigolf, stolní tenis, půjčovna jízdních kol a další).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.