STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Vila Kruno

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Vila Kruno

Neoficiální popis ubytování

Kruno apartmány

Pokud patříte mezi ty, kteří si chtějí na dovolené opravdu odpočinout, Srima je pro vás tou správnou volbou. Poskytuje vše, co potřebujete: čisté a upravené pláže, dobré restaurace (nejbližší je vzdálená cca 100 m), vybavení pro zábavu dětí, obchody, pěší a cyklistické stezky, vodní sporty, výlety a mnoho dalšího. Nejbližší pláž je vzdálená 70 m a je oblázková. Letiště ve Splitu je vzdáleno 70 km. V blízkosti jsou dva národní parky: Krka (36 km) a Kornati (20 km).

Hosté se mohou ubytovat v apartmánech pro 4 až 6 osob. Apartmán 1/2+2 disponuje 1 ložnicí a koupelnou. Apartmán 2/2+2 disponuje 2 ložnicemi a koupelnou.

Apartmány jsou vybaveny WI-FI, klimatizací, mikrovlnnou troubou, lednicí, elektrickým sporákem, pračkou a TV. Apartmán č. 9 má výhled na moře.

Destinace

Srima je příjemné, klidnější turistické letovisko, které je pobřežní promenádou dlouhou necelé 3 km spojeno s městem Vodice. Pláže jsou zde oblázkové, štěrkové, na konci Srimy písčité, převážně s pozvolným vstupem do moře. Možnost zapůjčení vodních rekvizit, dětské hřiště, několik restaurací, obchod, pekárna samozřejmostí. Doporučujeme navštívit rušné město Vodice, kde jsou i trhy, kompletní vybavenost, bohaté kulturní i zábavní vyžití.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.