STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Villas Srebreno

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Mlini

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Villas Srebreno

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Je zde restaurace, vícejazyčný personál, transfer-servis a konferenční místnost. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa (zdarma).

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná rozkládací pohovka. Je možné rezervovat oddělené ložnice. V kuchyňském koutě je mikrovlnná trouba a varná konvice/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. V koupelnách je pro hosty vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například jízda na kole/horském kole, tenis a fitness studio. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.