STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Pickalbatros - Portofino Vita Resort

Egypt, Marsa Alam

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Pickalbatros - Portofino Vita Resort

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Marsa Alam
Poloha
Hotel se nachází přímo u písčíté pláže a cca 40 km od letiště.
Pláž
Přímo u hotelu písčitá pláž, vstup do moře místy přes korálové podloží, přístup k otevřenému moři možný přes molo, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Bar na pláži.
Vybavení
Recepce, hlavní restaurace, 8 barů, ala carte restaurace (italská, orientální, středomořská a asijská kuchyně), 5 bazénů pro dospělé, 2 bazény pro děti, aquapark s 22 skluzavkami, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, WiFi zdarma ve veřejných prostorách hotelu i v pokojích, obchůdky, kadeřnictví.
Ubytování
Standardní pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, minibar, trezor, set na přípravu kávy/čaje, WiFi zdarma, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady.
Za příplatek standardní pokoje s výhledem na moře, stejně vybavené ale prostornější superior pokoje s výhledem do zahrady nebo s výhledem na bazén a rodinné pokoje s výhledem do zahrady (2 místnosti).
Stravování
All inclusive zahrnute snídaně, obědy a večeře formlou bufetu, odpolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Denní animační programy a večerní zábavní program pro dospělé i děti, 2 tenisové kurty, 2 multifunkční hřiště, plážový volejbal, posilovna, dětský klub a hřiště, minigolf, kulečník, stolní tenis, běžecká trasa, boccia, diskotéka. Za poplatek: SPA centrum, potápěčské centrum a centrum vodních sportů.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 25 USD/os. nebo předem v ČR (bližší informace u prodejce). Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.