STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sheraton Miramar El Gouna

Egypt, Hurghada a okolí, Hurghada

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sheraton Miramar El Gouna

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Hurghada - El Gouna
Poloha
Hotelový komplex vybudovaný na 9 ostrovech propojených zahradními cestami a lávkami, nachází se cca 3 km od centra El Gouny s obchody, restauracemi a bary a cca 27 km od letiště.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Bar na pláži v rámci all inclusive.
Vybavení
Recepce, hlavní restaurace, 3 ala carte restaurace (italská, orientální), 4 bary včetně baru u bazénu a na pláži, 2 venkovní bazény pro dospělé (1 v zimě vyhřívaný), dětský bazén, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, WiFi (omezená rychlost zdarma), obchod se suvenýry, minimarket. konferenční místnost.
Ubytování
Standardní pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, minibar, trezor, rychlovarná konvice, WiFi za poplatek, balkon nebo terasu.
Za příplatek pokoje Beach front nebo prostornější rodinné pokoje (1 místnost).
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (07:00-10:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:00-22:00) formou bufetu, pozdní snídaně (10:30-12:30), odpolední občerstvení (12:00-17:00),  zmrzlina pro děti (11:00-17:00), nealkoholické a alkoholické nápoje (11:00-23:00) v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Denní animační a večerní zábavní program, dětské hřiště a klub (5-12let), posilovna, SPA (sauna, parní lázně, masáže vše za poplatek), kulečník, stolní tenis. Potápěčské centrum a další vodní sporty (za poplatek). Golfové hřiště vzdáleno cca 2km od hotelu.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.  
Informace
Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 25 USD/os. nebo předem v ČR (bližší informace u prodejce). Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.


Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.