STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sunrise Alma Bay Resort

Egypt, Hurghada a okolí, Hurghada

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sunrise Alma Bay Resort

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Hurghada
Poloha
Centrum Hurghady se nachází přibližně 16 km od resortu, ale nejbližší nákupní možnosti a zařízení volného času mimo hotel se nachází již do 1 km. Mezinárodní letiště v Hurghadě leží 9 km od hotelu.
Pláž
Hotel se nachází přímo na soukromé písčité pláži. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí s nepřetržitým provozem, klimatizace, Wi-Fi zdarma v celém hotelu, výtah, konferenční místnost, hlavní restaurace a 2 ala carte restaurace (asijská, italská), 8 barů, bazény a aquapark, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, bankomat, obchod se suvenýry, kadeřnictví/barber shop.
Ubytování
Deluxe pokoje mají vlastní příslušenství (sprcha, WC, fén), klimatizaci, Wi-Fi, telefon, SAT/TV, trezor, minibar, set na přípravu kávy nebo čaje, balkon s výhledem zahrada/bazén.
Za příplatek deluxe pokoje s výhledem na moře, pokoje Beach Front nebo Mega family (rodinné pokoje 2 místnosti s výhledem zahrada/bazén).

Stravování
All Inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-22:00) formou bufetu, lehké občestvení během dne (10:00-17:00), 24h nealkoholické a místní alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Denní animační program a večerní zábavní program pro dospělé i děti, plážový volejbal, fitness, dětské hřiště/klub (3-12 let), stolní tenis, SPA (pouze 16+ a za příplatek): vířivka, sauna, pára, masáže; beauty salon. Za poplatek vodní sporty na pláži.


Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 25 USD/os. nebo předem v ČR (bližší informace u prodejce). Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.