STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Magická Paříž s návštěvou Versailles

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Magická Paříž s návštěvou Versailles

Neoficiální popis ubytování

Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem, 2× ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích, 2× snídani, služby průvodce, pojištění CK.
Příplatky
jednolůžkový pokoj (2 490 Kč), cestovní pojištění Uniqa.
Trasa
NOTRE DAME - LOUVRE- VERSAILLES - LA DÉFENSE - MONTMARTRE - EIFFELOVA VĚŽ - CHAMPE ELYSÉES
Svozové trasy
A, B, D, E
1. den
Odjezd z Brna v odpoledních hodinách.
2. den
Ráno přijedeme do PAŘÍŽE (UNESCO). Paříž představuje fenomén, už dávno se rozkřiklo vše o jejím kouzlu a žádné jiné město se netěší takové oblibě turistů. Nezaměnitelná atmosféra města je zde patrná na každém kroku. Během dnešní prohlídky města poznáme slavnou gotickou katedrálu NOTRE DAME. Katedrála bývá označována jako skutečné srdce Paříže. Leží na ostrově Cité, a ve 13. století byla velice důležitým poutním místem nejen pro francouzské věřící. Dále uvidíme Tuillerijské zahrady, náměstí Svornosti, moderní kulturní centrum CENTRE POMPIDOU a Královský palác. Odpoledne si užijeme osobního volna. Ve večerních hodinách se ubytujeme v hotelu.
3. den
Dopoledne podnikneme okružní projížďku městem, během které uvidíme nejoblíbenější pařížský park - Lucemburské zahrady a věhlasný bulvár CHAMPS ELYSÉES s Napoleonovým Vítězným obloukem (50 m). Prohlédneme moderní čtvrť LA DÉFENSE a vyjedeme na MONTMARTRE, pověstné sídlo umělců, odkud se vydáme k bazilice Sacré Coeur a do čtvrti Pigalle s kabaretem Moulin Rouge. Zastavíme se u EIFFELOVY VĚŽE, navržené architektem Gustavem Eiffelem na počest 100. výročí Velké francouzské revoluce a Světové výstavy v roce 1889 (věž budeme moci navštívit), spatříme náměstí Trocadero a budeme mít možnost jedinečné projížďky lodí po Seině. Cestou na ubytování nám Paříž ukáže svoji noční tvář.
4. den
Po snídani si uděláme výlet do VERSAILLES (UNESCO), symbolu velikosti krále a vlasti a vzor snad pro každého "zámeckého architekta" Evropy. Čeká nás individuální prohlídka zámku a světoznámých zahrad, pýchy Krále Slunce. Královskou rezidenci začal Ludvík XIV. budovat v roce 1668. Nejslavnějším a nejkrásnějším prostorem v zámeckém interiéru je Zrcadlový sál dokončený v roce 1684 a dlouhý 73 metrů. Z toho grandiózního místa dal Bismarck vyhlásit v roce 1871 Německé císařství. Uprostřed zámku je umístěna světoznámá přepychová ložnice krále. V ložnici královny přišlo na svět 19 princů a princezen. V přilehlých zahradách byly vybudovány vyhlídky, široké aleje zdobené sochami a umělé kanály - "malé Benátky". Odpoledne se vrátíme zpět do Paříže, kde navštívíme jedno z největších muzeí světa - LOUVRE, jehož nejlákavějším exponátem je bezpochyby světoznámá Mona Lisa Leonarda da Vinciho. Kdo nebude chtít navštívit muzeum, bude mít individuální volno. Ve večerních hodinách se vydáme na cestu zpět do ČR.
5. den
Příjezd do Brna v dopoledních hodinách.
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu, vstupy do navštívených objektů - doporučená částka cca 80 €.
Anotace
město vášnivé smyslnosti, elegantní módy a krásného umění

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.