STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Baia Delle Roccheta

Itálie, Kalábrie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Baia Delle Roccheta

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Briatico
Poloha
Hotelový rezort situovaný v mírném kopci, v rozlehlé hotelové zahradě. Nachází se cca 2,5 km od centra letoviska Briatico, kde se nachází i nákupní možnosti, restaurace a bary. Tropea se nachází cca 18 km od hotelu. Tato oblast je ideální pro dlouhé procházky a projížďky na kole. Letiště Lamezia Terme je vzdálené cca 40 km.
Pláž
Písčito-oblázková pláž (dno místy kamenité, doporučujeme boty do vody) s pozvolným vstupem do moře se nachází hned u hotelu. Slunečníky a lehátka zdarma. Přístup na pláž po schodech.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu s výhledem na moře, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, velký bazén pro dospělé s přilehlým bazénem pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště, mini klub v italském jazyce (4–12 let), obchod se suvenýry,
Ubytování
Jednodušše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou dětských přistýlek jsou umístěné ve dvou podlažích. Všechny pokoje mají individuálně nastavitelnou klimatizaci, SAT/TV, telefon, minibar, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, vysoušeč vlasů), menší balkon nebo terasu (může být i francouzské okno).
Stravování
Soft All inclusive: snídaně (7:30–9:30), obědy (12:45–14:00), večeře (19:45–21:30) v restauraci formou bufetu; k obědu a večeři neomezené množství vína a vody. Během dne je k dispozici neomezené množství místních nealkoholických nápojů a místního vína ve vyznačeném bar. Lze čerpat v časech a místech určených hotelem.   
Sport a zábava
zdarma: animační a večerní programy pro děti i dospělé, stolní tenis, plážový volejbal, 2 víceúčelová sportoviště vybavená pro různé aktivity - tenis, fotbal, basketbal; za poplatek: vodní sporty na pláži (šlapadla, windsurfing či kajaky)
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu 
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu 
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.
* Nerovný terén – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.