STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Futura Club La Praya

Itálie, Kalábrie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Futura Club La Praya

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Pizzo Calabro
Poloha
Rezort umístěný uprostřed rozlehlé zahrady, je situovaný na tyrhénském pobřeží Kalábrie.
Leží přibližně 10 km od městečka Pizzo, které stojí za návštěvu kvůli historickému centru. Nejbližší nákupní možnosti se nachází rovněž v městečku Pizzo. Letiště Lamezia Terme je vzdálené zhruba 15 km.
Pláž
Soukromá pláž z bílého písku a jemného štěrku je od hotelu oddělena pouze místním piniovým a eukaliptovým hájem. Od samotného villaggia je vzdálena cca 300 m (záleží na vzdálenosti od pokoje, může být až 750 m). Plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka) zdarma (od 3. řady).
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a bar na pláži (nutná rezervace), konzumace vybraných pokrmů a nápojů za poplatek), bazén typu laguna, bazén s hydromasáží, bazén pro děti; lehátka a slunečníky u bazénů zdarma; Wi-Fi ve společných prostorech, amfiteátr, nákupní možnosti, místnost pro menší děti (možnost mikrovlnné trouby apod)
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje Standard se nachází buď v přízemí nebo 1. patře a jsou vybaveny individuálně ovládanou klimatizací, TV/SAT, telefonem, trezorem, miniledničkou (naplnění na vyžádání, za poplatek), vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana, WC, vysoušeč vlasů), balkonem nebo terasou.


Stravování
All Inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během jídla nealkoholické nápoje (voda, vybrané sladké nápoje, víno, pivo) v ceně. Během dne (10.00–23.00) je k dispozici neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.
Sport a zábava
Zdarma: animační a večerní programy, stolní tenis, tenis, fotbalové hřiště, plážový volejbal, petanque; za poplatek: SPA centrum, vodní sporty na pláži
Cena zahrnuje
* leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby českého delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.