STUDENT AGENCY Dovolená

Loriana

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Bibione

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Loriana

Neoficiální popis ubytování

Popis
Villaggio Loriana se nachází na klidném místě v letovisku Bibione Spiaggia, cca 1400 m od písečné pláže a cca 350 m od centra. Hostům je k dispozici bazén pro děti a dospělé, parkoviště a společná zahrada. Apartmány mají trezor, mikrovlnnou troubu, TV a kávovar.
Pláž
vzdálena cca 1400 m, plážový servis (slunečník, lehátko a plážové křeslo) - od 4.řady (polovina května - polovina září)
Strava
vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)
Typ ubytování
Apartmán BILO pro 5 osob B1-5: apartmán v přízemí: obývací pokoj s gaučem pro dvě osoby a s kuchyňským koutem, pokoj se třemi lůžky, koupelna a zahrádka. Apartmán BILO pro 5 osob B-5: apartmán v 1. patře: obývací pokoj s gaučem pro dvě osoby a s kuchyňským koutem, pokoj se třemi lůžky, koupelna a balkon. Apartmán TRILO pro 6 osob C1-6: apartmán v 1. patře: obývací pokoj s gaučem pro dvě osoby a s kuchyňským koutem, dva pokoje se dvěma lůžky, koupelna a balkon. Apartmán TRILO pro 6 osob C2-6:apartmán v přízemí: obývací pokoj s gaučem pro dvě osoby a s kuchyňským koutem, dva pokoje s dvěma lůžky, koupelna a zahrádka.
Cena zahrnuje
ubytování, parkování, spotřeba energií, plážový servis (1slunečník + 1x lehátko + 1x křesílko / apartmán), závěrečný úklid (musí být uklizen kuchyně a nádobí - jinak poplatek 70 EUR
Povinný poplatek
vratná kauce 100 EUR, pobytová taxa 1,20 EUR / osobu / den
Fakultativní poplatek
děrtská postýlka do 3 let = 5 EUR / den, domácí zvíře 40 EUR / apartmán, půjčení lůžkovin 11 EUR / osoba / výměna
Důležité
Pro klienty cestující autobusovou dopravou: transfer od agentury do ubytovací kapacity není zajištěn - v agentuře možnost objednat taxi za poplatek.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.