STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sassdei My Active Suite Hotel

Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Andalo

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sassdei My Active Suite Hotel

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hotel nabízí hostům celkem 12 pokojů. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Je zde úschovna zavazadel, restaurace, pokojová služba, prádelna a samoobslužná prádelna. Díky WiFi ve společných prostorách (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti (zdarma). Je možné si půjčit kolo v půjčovně (zdarma) a projet se po okolí.

Vybavení pokoje

V pokojích je koupelna. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Je tady minibar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize, DVD přehrávač a WiFi (zdarma). Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. V koupelnách najdou hosté kosmetické potřeby. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem.

Sport/zábava

Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Pokud chcete být i na dovolené aktivní, můžete si vybrat z celé řady aktivit. Hotel nabízí například spa a hammam, za poplatek fitness studio. Hotel zprostředkovává také fitness studio. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.