STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

SCOGLIO DELLA GALEA

Itálie, Kalábrie

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

SCOGLIO DELLA GALEA

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Ricadi - Capo Vaticano
Poloha
Oblíbený hotelový komplex, vystavěný v terasovitém stylu, se nachází v klidné části letoviska Capo Vaticano, cca 10 km od městečka Tropea a 70 km od letiště. Nejblizší nákupní možnosti jsou vzdálené cca 2,5 km.
Pláž
Veřejná písčitá pláž s privátní částí se nachází cca 50-300 m od hotelu (dle polohy pokoje). Lze využít hotelový shuttle bus, který jezdí několikrát denně; lehátka a slunečníky zdarma, osušky za depozit
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la Carte (za příplatek, nutná rezervace), bar u bazénu, bar na pláži, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, 2 bazény (1 relaxační - pouze pro dospělé); lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, dětský klub, obchod se suvenýry
Ubytování
Pokoje standard nabízí: klimatizaci, TV/SAT, telefon, trezor (za poplatek), minilednička (za poplatek a na vyžádání), vlastní sociální zařízení (sprcha/vana, WC, vysoušeč vlasů), balkon nebo terasu; za příplatek možné pokoje s výhledem na moře nebo prostornější rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek (mohou být 2 oddělené místnosti)
Stravování
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. K hlavnímu jídlu se podává voda či lokální víno nebo pivo. Během dne je k dispozici neomezené množství nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů.
Sport a zábava
Zdarma: animační a sportovní programy (tenis, plážový volejbal, fotbal), fitness; za poplatek: SPA centrum, vodní sporty na pláži
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu 
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu 
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.