STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Danubius Hotel Hungaria City Center

Maďarsko, Maďarsko, Budapešť

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Danubius Hotel Hungaria City Center

Neoficiální popis ubytování

Balíček 1
Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi.
PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?
Jedná se o největší hotel v Maďarsku. V minulosti prošel několika změnami a rekonstrukcemi, a proto může dnes svým hostům poskytnout ty nejlepší služby a vybavení se stoletou tradicí. Vychutnejte si večeři v jedné z hotelových restaurací nebo si dopřejte šálek kávy v kavárně. Po dlouhé procházce metropolí si můžete zajít na příjemnou kosmetiku přímo v hotelu. Hotel je významný také pro svou kapacitu konferenčních místností, které mohou hosté využít pro firemní či společenské akce.
Poloha
Poloha hotelu Danubiu Hotel Hungaria City Center je velmi výhodná. Nachází se v samém srdci Budapešti, pouze 300 metrů od vlakového nádraží Keleti. V těsné blízkosti hotelu leží zastávky metra a autobusu, a tak hosté budou mít známé pamětihodnosti na dosah.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, lobby bar, terasa, 12 konferenčních místností pro 500 osob, výtah, úschovna cenností a zavazadel, bezbariérový přístup, klimatizace, kosmetika, kadeřnictví, Wi-Fi (zdarma), parkoviště.
VYBAVENÍ POKOJŮ
Jednolůžkový pokoj Standard, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma). Jednolůžkový pokoj Economy, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma). Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma). Dvoulůžkový pokoj Superior, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma). Apartmán Junior, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky), ložnice s manželskou postelí, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma). Apartmán, obývací pokoj s posezením, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).
Stravování
snídaně formou bufetu. K dispozici jsou restaurace a kavárna.
TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Hotel je ideální pro poznávání krásy Budapeště. V okolí se nachází velké množství památek, například budova Parlamentu, Bazilika Sv. Štěpána, vrch Gellért se sochou Svobody nebo Rybářská bašta. Pro milovníky zeleně se zde nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget. Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.
CENA ZAHRNUJE
Ubytování se snídaní.
CENA NEZAHRNUJE
Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.