STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sirius

Maďarsko, Maďarsko, Balaton

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sirius

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
kompletně zrekonstruovaný hotel se nachází v městečku Keszthely na západním břehu jezera Balaton. Keszthely se nachází 10 km od Hévízu a 15 km od termálních lázní Kehidakustány. V okolí je možnost turistiky, cykloturistiky a vodních sportů. Plánované otevření hotelu po rekonstrukci je 1.5.2023.
Koupání
areál vnitřních a venkovních hotelových bazénů. Jezero Balaton.
Vybavení
restaurace, bary, wellness & spa centrum na ploše 1500 m2 - 7 bazénů (venkovní bazén 36-38°C, 2 vnitřní zážitkové bazény 34°C, zážitkový bazén s pomalou řekou 32-34 °C, relaxační bazén s jacuzzi 34°C, jacuzzi 34°C, dětský bazén 34°C, relaxační zóna), saunový svět (finská sauna, pára s aromaterapií, infra sauna, ochlazovací bazének a další atrakce), dětská herna a hřiště, zahrada. Parkoviště.
Cena zahrnuje
Ubytování: Pokoje ParkSide: 1 a 2-lůžkový pokoj, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, rádio, minibar, trezor, klimatizace, balkon, WiFi internet. Pokoje LakeSide: 1 a 2-lůžkový pokoj, možnost přistýlky, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, rádio, minibar, trezor, klimatizace, balkon, WiFi internet, Pokoj s výhledem na Balaton. SUITE: 2-lůžkové pokoje, možnost až 2 přistýlek pro 2 děti do 5,99 let, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, rádio, minibar, trezor, klimatizace, balkon, WiFi internet. Pokoje s výhledem na Balaton. PROPOJENÉ POKOJE: dva propojené 2-lůžkové pokoje, pro 2 dospělé a 2 děti do 11,99 let, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, rádio, minibar, trezor, klimatizace, balkon, WiFi internet.
Stravování: polopenze (snídaně a večeře formou švédského stolu).
Další služby
Ubytování s polopenzí formou švédského stolu.
Speciální nabídka
Vstup do wellness centra vč. bazénů, saun a fitness ZDARMA. Dítě do 5,99 let na přistýlce se 2 dospělými osobami na pokoji ZDARMA. Uvítací drink, zapůjčení županu, internet ZDARMA..
Doprava
vlastní. Vzdálenost z Brna 330 km, z Prahy 530 km.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu: 20.10.-29.10.23, 24.12.-27.12.23, 29.12.23-7.1.24, 14.3.-17.3.24, 29.3.1.4.24, 17.5.-20.5.24, 30.6.-1.9.24, 25.10.-3.11.24 3 noci, v ostatním období 2 noci. Možný pobyt se psy - malá rasa za poplatek 20 €/den. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 2 € /den, parkovné 3 €/noc.