STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Akti

Řecko, Ostrovy, Thassos, Pefkari

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Akti

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
Rodinný rekonstruovaný hotel s bazénem je umístěn v ideálním prostředí piniového háje přímo u pláže, od které je oddělený pouze úzkou pobřežní uličkou. Letovisko Pefkari ideálně spojuje výhody ubytování v klidném prostředí u pláže a blízkost městečka Potos, v jehož centru jste příjemnou procházkou asi za 10 min. Nově vybudovanou pobřežní cestičkou si můžete zkrátit cestu do městečka Limenárie. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.
Pláž
Hotel se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže. Od pláže jej odděluje jej pouze malá pobřežní ulička. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek nebo zdarma s povinnou konzumací ve snack baru. Vodní sporty na pláži za poplatek.
Ubytovaní
Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (rozkládací palanda nebo třetí lůžko), třílůžkové pokoje, vlastní sociální zařízení (koupelna/WC/toaletní potřeby), vysoušeč vlasů, malá lednice, sat/LCD TV, telefon, individuálně ovládaná klimatizace, Wi-Fi připojení k internetu, balkon nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání. Suite pro 2-4 osoby - vybavení stejné jako dvoulůžkový pokoj.
Možnosti obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj (DBL): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě do 12 let.
Třílůžkový pokoj (TRP): 3 dospělí.
Suite: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti do 11,99 let.
Vybavení hotelu
Recepce, restaurace s terasou a venkovním posezením, denní snack bar, bar, Wi-Fi připojení, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, parkování vedle hotelu.
Stravování
SNÍDANĚ - formou bufetu v hotelové restauraci.
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži za poplatek. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Středisko se nachází v těsné blízkosti Potosu, kde je možnost procházek, nákupů a dostatečného nočního vyžití. Možnost pronájmu automobilu prostřednictvím delegáta CK.
Kategorie
Oficiální kategorie C
Transfer
Předpokládaný transfer z letiště do ubytovací kapacity je cca 120 min. (20 min. z letiště do přístavu. 40 min. trajekt na ostrov, 60 min. busem po ostrově).