STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Terme Snovik

9/10
9/10

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Jaroslava, pobyt s rodinousrpen 2018

7,6/10
Bohuna, pobyt s partnerem/koučerven 2018

9,8/10

O hotelu

Terme Snovik

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
TERME SNOVIK Eco hotel

AKCE: dítě 0-3,99 let bez nároku na lůžko má pobyt ZDARMA.

Komplex Eco Terme Snovik se nachází 30 km od Ljublaně. Toto alpské termální centrum je situováno v srdci Kamnicko-Savinjských Alp, 9 km od města Kamnik v údolí Tuhinj a představuje jedinečnou kombinaci aktivního odpočinku a relaxace.

Služby resortu: 2x denně vstup do termálních vnitřních i venkovních bazénů a venkovního fitness centra, půjčovnu jízdních kol zdarma a neplacené Wi-Fi připojení na recepci a v restauraci. Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná), dobíjecí stanice pro elektromobily.

Ubytování:

Dvolůžkový pokoj s možnosti 1 přistýlky: Dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí se nachází v komplexech HRAST, BREZA a LIPA. Nabízí příjemné ubytování s domáckou atmosférou. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, kabelovou TV, internet po telefonní lince, klimatizací, postelemi s biomatracemi, sprchovým koutem, bidetem a fénem. Přistýlka je možná pro dítě do 9,99 let.

Moderní zařízené apartmány Eco Terme Snovik leží v příjemně chladném stínu lesa, 50 metrů od hlavní budovy, a poskytují nádherný výhled na venkovní bazén.

Apartmán A4 (2+2) se skládá z obývací místnosti s kuchyńským koutem a rozkládací pohovkou, ložnicí, koupelny a terasy. Minimální obsazenost 3 osoby.

Apartmán A5 (3+2) se skládá z obývací místnosti s kuchyńským koutem a rozkládací pohovkou, ložnicí s přistýlkou, koupelny a terasy.Minimální obsazenost 4 osoby.

Stravování:

V restauraci Potočka je klientům nabízený široký výběr klasických, místních a sezónních jídel. Specialitou restaurace je pstruh Tuhinj, který se chová v řece Nevljica a hosté si ho mohou vychutnat připraveného na různé způsoby. K přípravě sezónních pokrmů využívají místní kuchaři zeleninu, vypěstovanou na vlastní zeleninové zahrádce a část úrody je nabízena i hostům, kteří si vaří ve vlastních apartmánech.

V okolí se můžete věnovat například procházkám a vyjížďkám na kole přes louky, kolem polí a sadů, skrze lesy a přes okolní kopce náhorních plošin Velika Planina a Menina Planina.Po výletě můžete s přáteli a pohostinnými hostiteli relaxovat v termálním bazénu, sauně nebo při masáži.

Termální prameny v komplexu Eco Terme Snovik jsou čisté, průzračné a bohaté na vápník a hořčík a mnoho dalších prospěšných minerálů. Jsou vhodné ke koupání, na masáže, pití a různé terapeutické procedury. Dobře působí na kosti, kůži a zažívání.

Bazénový komplex se skládá z vnitřních a venkovních bazénů s přírodní travnatou pláží. Voda v krytém bazénu má 32 °C a v masážním bazénu 36 °C. Venkovní bazén se skluzavkami ve kterém je teplota vody 26 - 28 °C. je dobrodružným rájem pro děti i dospělé. Vnitřní bazény jsou otevřeny každý den od 9-20 h. Navíc je možné i noční koupání ve středu, pátek a sobotu až do 22 h. Venkovní bazény jsou přístupné od poloviny června do poloviny září.

Wellness centrum: nabízí několik druhů wellness služeb pro zdraví a pohodu. Můžete si vybrat z:různých druhů masáží, sauny finské, turecké a ledové, možnost privátní souny pro dva, péče o obličej a tělo, fyzioterapie, Kneippových zábalů a masáží (za poplatek).

Komplex Terme Snovik využil také známých Kneippových léčebných procedur z nedalekých lázní v městečku Kamnik a realizoval tzv. Kneippův bosý chodníček (získal ocenění Nejlepší tematická stezka roku 2018). Ideální spojení panenské přírody údolí Tuhinj a Kneippovy bosé stezky. Drobné svaly chodidla se posílí na měkkosti trávy, kůry, země, písku, dokonce i vodního kamene, v procházejícím potůčku budeme chodit jako čáp a poznávat Kneippovy zábaly. Bosá stezka o délce 3,2 km probudí vaše smysly, provedeme vás podle Kneippovy životní filozofie k udržení rovnováhy těla a mysli pro zdravý aktivní život. Společně objevíme blahodárné účinky bylinek ve vlastní bylinkové zahrádce a čeká na vás lahodné překvapení. Hotel připravuje pro své klienty také relaxační, jógové a meditační workshopy a workshopy přípravy zdravého jídla. Animace ve venkovních i vnitřních bazénech je většinou určena pro děti. Animační tým a Malý trpaslík Snoviček mají pro vaše ratolesti připraveno mnoho nezapomenutelných zážitků v bazénech i mimo ně (nabídka naimačních programů je zcela v kompetenci hotelového komplexu).