STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Alua Atlantico Golf Resort

Španělsko, Kanárské ostrovy, Tenerife

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Alua Atlantico Golf Resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
Na jižním pobřeží ostrova, 5 km od letiště, v oblasti Golf del Sur, u přístavu San Miguel de Abona.
Vybavení objektu
Tento komfortní hotel (celková renovace 2021) nabízí 460 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů, internetový terminál (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restaurace, bary, společenská místnost, dětský klub Astro club (4 - 12 let), služby prádelny, placené parkoviště, půjčovnu aut. V zahradě jsou bazény pro dospělé (některé v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén, Splash bazén, jacuzzi, sluneční terasa s lehátky, slunečníky a dětské hřiště. Hosté mohou využít nabídky wellness centra (vnitřní bazén pro osoby starší 16 let, sauna, masáže, kosmetické služby). Pro hosty jsou připravovány denní a večerní animační programy.
Dvoulůžkový pokoj
Klimatizovaný pokoj má ve vybavení telefon, televizi se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, malou ledničku, rychlovarnou konvici, rezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon. Za příplatek lze objednat pokoj s výhledem na moře. Maximální obsazenost dvoulůžkového pokoje - 2 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Maximální obsazenost pokoje s výhledem - 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).
Suite s výhledem na moře
Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, ale je prostornější a ložnice je oddělena od obývací části. Balkon má výhled na moře (nejedná se o přímý výhled na moře). Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 2 děti nebo 2 dospělé osoby a 3 děti (včetně dětí do 2 let).
Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.
Sport
V hotelu je posilovna, fotbalové hřiště, stolní tenis, aktivity v rámci animačního programu. Hotel leží mezi 2 golfovými hřišti Golf del Sur (cca 1 km) a Amarilla Golf (cca 2 km) a pro své hosty zajišťuje slevy na golfová hřiště, informace o golfových kurzech, rezervaci green fee a cvičných lekcí.
Obchody
V blízkosti hotelu, v centru letoviska Golf del Sur, najdete menší obchůdky, restaurace a bary, větší obchodní centra jsou v 18 km vzdáleném centru letoviska Playa de las Américas.
Pláž
Na světlé písečné pláže v Los Cristianos a Playa Américas s pozvolným vstupem do moře ve vzdálenosti přibližně 18 km.
Hotel zajišťuje autobusovou dopravu na pláže v Los Cristianos a Playa de las Américas.
Internetové stránky
www.aluahotels.com
Doplňující informace
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.