STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Labranda Bahia Fanabe & Villas

7/10
7/10

Španělsko, Kanárské ostrovy, Tenerife, Costa Adeje

Recenze

Iveta, pobyt s partnerem/kouleden 2021

6,5/10

O hotelu

Labranda Bahia Fanabe & Villas

Neoficiální popis ubytování

Poloha
Na jižním pobřeží ostrova 20 km od letiště, v rekreační oblasti Costa Adeje.
Popis objektu
Tento oblíbený starší komplex je rozdělený na dvě části - Bahia (řecký styl) nebo Villas (kanárský styl) a nabízí cekem 180 prostorných apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorech, restaurace, bary, kavárna, služby prádelny. V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (v zimních měsících vyhřívané), bazén pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky.
Apartmán – 1 ložnice
Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části. Ve svém vybavení má integrovaný kuchyňský kout s malou ledničkou, televizi se satelitními programy, klimatizaci (některé apartmány), trezor (k pronájmu), telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa, umístění v části Villas i Bahia. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Apartmán – 2 ložnice
Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice, navíc má druhou dvoulůžkovou ložnici, umístění v části Villas i Bahia. Minimální obsazenost - 3 dospělé osoby. Maximální obsazenost - 5 dospělých osob a 1 dítě do 12 let.
Suite - 1 ložnice
Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice. Jsou umístěny ve vyšším patře v části Bahia a mají k dispozici sluneční terasu (12m2) na střeše. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let)
Stravování
Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, dopolední i odpolední lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.
Sport
Posilovna.
Obchody
Obchody, bary a restaurace jsou asi 100 m od hotelu, cca 500 m od hotelu u plážové promenády se nachází obchody, restauracemi a bary. Větší nákupní možnosti jsou v cca 2 km vzdáleném centru největšího turistického letoviska Playa de las Américas.
Pláž
Písečná pláž s tmavým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa Faňabé se nachází přibližně 500 m od hotelu.
Internetové stránky
www.labranda.com
Doplňující informace
Video
eITT_oCYovA

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.