STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Barcelo Playa Blanca Royal Level

Španělsko, Kanárské ostrovy, Lanzarote, Playa Blanca

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Barcelo Playa Blanca Royal Level

Neoficiální popis ubytování

Poloha
Na jižním pobřeží ostrova, 40 km od letiště, u pláže v letovisku Playa Blanca.
Vybavení objektu
Hotel (otevření v prosinci 2023) vznikl jako součást komplexu Barceló Playa Blanca a nabízí služby pouze pro dospělé. Hostům je k dispozici celkem 130 pokojů, vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, zařízení sousedního hotelu Barceló Playa Blanca, restaurace, bary, společenská sál, parkoviště (placené). V hotelové zahradě je exkluzivní bazén s barem, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hosté mohou využít i nabídku Wellness centra a Spa. Hotel připravuje animační programy.
Pokoj Deluxe
Klimatizovaný, elegantně zařízený pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), minibar (za poplatek), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Maximální obsazenost (listopad - duben) - 3 osoby (starší 18 let).
Maximální obsazenost (květen - říjen) - 2 osoby (starší 18 let).
Suite Deluxe s výhledem na moře
Platí v období květen - říjen. Základní vybavení je stejné jako u pokoje Deluxe, ale je prostornější a má výhled na moře. Maximální obsazenost - 3 osoby (starší 18 let).
Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. All inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místí výroby během dne.
Sport
V hotelu je posilovna, tenisový kurt a kurt na padel.
Obchody
Různé obchody, restaurace a bary jsou na pobřežní promenádě a v centru města. Sportovní přístav Marina Rubicón se nachází cca 200 m od hotelu.
Pláž
Krásná pláž Dorada Beach se světlým pískem se nachází cca 200 m od hotelu, pláže Papagayo jsou vzdáleny cca 5 km.
Internetové stránky
www.barcelo.com

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.