STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Colon Rambla

Španělsko, Kanárské ostrovy, Tenerife, Santa Cruz de Tenerife

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Colon Rambla

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hotel pochází z roku 1973. Objekt hostům nabízí celkem 56 pokojů. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Díky WiFi ve společných prostorách (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Objekt je vybaven celou řadou zařízení pro handicapované. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a bar. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat za poplatek na parkovišti. Hotel nabízí autopůjčovnu, lékařskou službu a prádelnu. Při vyřizování obchodních záležitostí mohou hosté využít fax. Přednášky, prezentace nebo jednání se mohou konat v jednom z 3 konferenčních sálů.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a koupelna. K většině pokojů patří i terasa, na které se dá příjemně relaxovat. Je možné požádat o přistýlku. Také je zde sejf a minibar. K základnímu vybavení patří televize a WiFi (zdarma). Hosté najdou na pokoji domácí obuv. V koupelnách je vysoušeč vlasů. V koupelnách patří k vybavení kosmetické potřeby a kulisová hudba. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Díky bohatému sportovnímu a zábavnímu programu se zde hosté nebudou nudit. Hosté si mohou zaplavat a osvěžit se v bazénu. Na slunné terase jsou pro hosty připravena lehátka. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například šnorchlování a masáže. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Na přání je možné připravit dietní jídla a bezlepková jídla Objekt nabízí také speciální nabídky stravování.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.