STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Elba Premium Suites

Španělsko, Kanárské ostrovy, Lanzarote, Playa Blanca

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Elba Premium Suites

Neoficiální popis ubytování

Poloha
Na jižním pobřeží, 40 km od letiště, v letovisku Playa Blanca. Hotel akceptuje pouze hosty starší 16 let.
Vybavení objektu
Hotel je součásti komplexu Elba Lanzarote Royal Village a nabízí 130 pokojů rozmístěných do malých domků v rozlehlé zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restaurace a bary. V zahradě jsou bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a "bali" postele. Hosté mohou využít služeb Thalasso SPA Elba Lanzarote (masáže, bazén s termálním okruhem, kosmetické služby).
Junior Suite
Dvoulůžková ložnice je propojena s obývací části. Ve svém vybavení má klimatizaci, telefon, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, televizi se satelitními programy, minibar (k pronájmu), kávovar Nespresso, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, župan a pantofle, terasu se zahradním nábytkem. Maximální obsazenost - 3 osoby (starší 16 let).
Suite
Základní vybavení je stejné jako u junior suitu, ale dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části. Maximální obsazenost - 3 osoby (starší 16 let).
Stravování
Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi a lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během den.
Sport
Posilovna, tenisový kurt, víceúčelové hřiště, hřiště na plážový volejbal, sportovní aktivity v rámci animačního programu.
Obchody
Menší obchod se nachází přímo v komplexu, větší nákupní možnosti cca 800 m od hotelu.
Pláž
Pláž Playa Flamingo se nachází cca 1,3 km od hotelu a pláž Playa Dorada s jemným světlým pískem cca 2 km, známé pláže Papagayo jsou od hotelu vzdálené asi 10 km.
Hotel zajišťuje několikrát denně bezplatnou dopravu na pláž Playa Dorada.
Internetové stránky
www.hoteleselba.com
Informace k ubytování a pobytu
informace/cs/vseobecne-informace/informace-k-ubytovani-a-pobytu/

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.