STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Beach Resort

Španělsko, Kanárské ostrovy, Lanzarote, Costa Teguise

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Beach Resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
Ve východní části ostrova, 15 km od letiště, v letovisku Costa Teguise.
Vybavení objektu
Hotel nabízí celkem 177 suite rozdělených do několika třípatrových budov. Hostům je k dispozici recepce, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restaurace a bary, dětské kluby (děti 4 - 12 a 12 - 15 let), prádelna (pračky a sušičky za poplatek), bezplatné veřejné parkoviště. V hotelové zahradě jsou 2 odpočinkové zóny: Relax - bazén pro dospělé s jacuzzi, dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, lehátka "bali" a bar, v zóně Activa - bazén pro dospělé, dětský bazén (oba v zimních měsících vyhřívané), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, Splash park, dětské hřiště. Hosté mohou využít i nabídku služeb Wellness centra HD SPA (jaccuzi, sauna, masáže, kosmetika). Zkušený tým animátorů připravuje denní i večerní, sportovní i zábavné programy pro děti i dospělé, které provází maskoti hotelu - postavičky Chachis.
Junior Suite
Klimatizovaný suite má dvoulůžkovou ložnici propojenou s obývací částí. Do vybavení patří televize se satelitním vysíláním, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, minibar, kávovar, trezor (k pronájmu), telefon, koupelna s WC, vysoušeč vlasů a balkon nebo terasa mají výhled do hor. Za příplatek je možné objednat Junior suite s výhledem na moře. Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let (postýlka za poplatek).
Suite
Základní vybavení je stejné jako u Junior Suite, dvoulůžkovou ložnici je oddělena od obývací části, balkon nebo terasa s výhledem do hor. Za příplatek je možné objednat Suite s výhledem na moře. Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let (postýlka za poplatek).
Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne. Za příplatek je možné objednat all inclusive plus, která zahrnuje možnost využití vodních sportů, které hotel organizuje v Club de Nautica.
Sport
Tenisový kurt, posilovna, spinning, víceúčelové hřiště (fotbal, volejbal, basketbal). Na pláži možnost vodních sportů (kajak, windsurfing, potápění).
Obchody
Nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v bezprostřední blízkosti hotelu.
Pláž
Hotel se nachází u malé pláže Los Charcos se světle hnědým pískem (vstup do moře je kamenitý) a přibližně 250 m od hotelu se nachází pláž se světlým pískem Playa de Las Cucharas.
Internetové stránky
www.hdhotels.com
Doplňující informace
05. 01. 2020 Ručníky za vratnou zálohu 15 € a župany je možné zakoupit za 25 €.
12. 01. 2020 Děti mladší 16 let mají povolený vstup do SPA v doprovodu dospělé osoby od 10.00 do 11.00 hod.
Vstup do SPA 5 €/den.
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.