STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Intercontinental Ras Al Khaimah Mina Al Arab

Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Intercontinental Ras Al Khaimah Mina Al Arab

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis hotelu
Útěk do nádherné krajiny a pohostinnosti moderní Arábie. InterContinental Ras Al Khaimah se nachází na úchvatných březích Arabského moře a čeká na vás s příslibem velkolepého dobrodružství, dokonalé relaxace a nezapomenutelných vzpomínek. Tento resort se rozprostírá přes dva poloostrovy, má soukromou pláž a nabízí exkluzivní kolekci pokojů, apartmá a vil. Dubaj je vzdálena 45 minut jízdy. V hotelu se nachází 351 moderních a velmi komfortních pokojů různých typů dle polohy, velikosti a vybavení. Pokoje typu Classic sea view poskytují výhled na moře, jak již sám název napovídá. Velikost mají 45 m2 a jsou plně klimatizované. Pokoj má vlastní balkon, koupelnu s potřebným vybavením a vysoušečem vlasů, trezorem a koutkem na přípravu kávy a čaje. WiFi připojení zdarma. Hosté mají k dispozici každý den 2 lahve vody zdarma. Club InterContinental sea view velmi moderní 45 m2 velký pokoj má manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka, vlastní balkon s příjemným posezením a koupelnu s vysoušečem vlasů. Hosté ubytovaní v tomto typu pokoje mohou využívat privilegia Clubu Intercontinental včetně odpoledního čaje, večerních koktejlů a jednohubek i prezentaci jídel na míru po celý den. Dále mají hosté vysokorychlostní připojení. Pro rodiny a přátele, kteří potřebují více prostoru, lze některé pokoje Club InterContinental zkombinovat s apartmá.
Vybavení
Resort má 24hod recepci, turistické informace, úschovnu zavazadel, několik restaurací a barů, služba praní a žehlení prádla a WiFi zdarma v prostorách hotelu i na pokojích. K relaxaci skvěle poslouží nejen soukromá hotelová pláž, ale také venkovní bazén s lehátky a slunečníky či wellness centrum nebo lekce jógy. Naopak dát si do těla mohou hosté ve fitness centru nebo na tenisovém kurtu. Dále je k dispozici nabídka vodních sportů na pláži. Pro nejmenší je připraven dětský klub s množstvím různých aktivit. ALL INCLUSIVE PROGRAM: Balíček all inclusive končí ve 12:00 v den odjezdu, pokud není pozdní odhlášení prodlouženo a zaplaceno (nevztahuje se na bezplatné prodloužení pozdního odjezdu). - Snídaně (po-pa 06:30-10:30, so-ne 06:30-11:00), obědy (12:30-15:30) a večeře (18:30-22:30) v restauraci Saffar - Vybrané nealkoholické a domácí nápoje (11:00 - 22:00) v restauraci Saffar a také v ShaSha V hotelech v emirátu Ras Al Khaimah je vybírána na místě po příjezdu povinná pobytová taxa, která není zahrnuta v ceně zájezdu. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci a jeho výše je stanovena dle kategorie hotelu.