STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Radisson Resort Ras Al Khaimah Marjan Island

Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Radisson Resort Ras Al Khaimah Marjan Island

Neoficiální popis ubytování

Popis
Vychutnejte si pobyt na pláži na úžasném ostrově Marjan v Ras Al Khaimah. Přímý vstup na pláž, nádherný výhled na okolní modré vody a spousta zábavy! Užijte si dokonalou dovolenou v některém ze stylových pokojů s výhledem na moře nebo na ostrov a využijte špičkové zázemí, jako je šest různých možností stravování, venkovní bazény, vyhrazený dětský bazén a hřiště a skvělé lázeňské procedury!
Rychlý přehled
možnost příplatku na ALL INCLUSIVE ICELand Water Park v blízkosti přímý vstup na pobřežní promenádu ideální pro rodiny s dětmi Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
Ras Al Khaimah - Al Marjan Island cca 70 minut jízdy z letiště v Dubaji u vlastní dlouhé písečné pláže pláže s pozvolným vstupem nedaleko golfového hřiště Al Hamra Golf Club
Poloha
Ras Al Khaimah - Marjan Island. Nově otevřený hotel světoznámé sítě hotelů Radisson se nachází u privátní písčité pláže na uměle vybudovaném ostrově Marjan. Moderní hotel vám nabízí výhled na okolní azurové vody, bílé písečné pláže, nepřeberné množství chutných jídel a možností zábavy, jako je Seafood Shack s grilovacími stanicemi s živým ohněm.
Vybavení resortu
388 pokojů a apartmá, Klimatizace, 3 restaurace, 2 bary a 1 pool bar, 3 bazény - dětský a 2 střešní, dětské hřiště, dětský klub, fitness a SPA centrum, masáže, konferenční sál, obchod se suvenýry, Wi-Fi internet zdarma.
Vybavení pokoje
Standard pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar (za poplatek), sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-Fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon, župan, pantofle, sedací souprava. Možnost ubytování dítěte do 12 let.
Pojmenování zařízení 1
Standard pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování dítěte do 12 let.
Popis zařízení 1
Standard pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování dítěte do 12 let.
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.
Náš názor
Vychutnejte si pobyt na pláži na úžasném ostrově Marjan v Ras Al Khaimah. Přímý vstup na pláž, nádherný výhled na okolní modré vody a spousta zábavy! Užijte si dokonalou dovolenou v některém ze stylových pokojů s výhledem na moře nebo na ostrov a využijte pičkové zázemí, jako je šest různých možností stravování, venkovní bazény, vyhrazený dětský bazén a hřiště a skvělé lázeňské procedury!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů.
Odkaz na WWW
https://www.radissonhotels.com/en-us/hotels/radisson-resort-marjan-island
www odkaz popis 1
Radisson Resort Ras Al Khaimah, Marjan Island
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Dubai - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky/anglicky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.