STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

De Prime@Rangnam, Your Tailor Made Hotel

Thajsko, Bangkok, Bangkok

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

De Prime@Rangnam, Your Tailor Made Hotel

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Je zde úschovna zavazadel. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a bar. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Hotel nabízí 24 hodinovou bezpečnostní službu, službu hlídání dětí, autopůjčovnu, lékařskou službu, pokojovou službu a prádelnu. Hosté mohou využít shuttleservis. V jednom z 2 konferenčních sálů se mohou konat konference, přednášky a jednání.

Vybavení pokoje

V pokojích je koupelna. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (zdarma). Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem. V objektu jsou pokoje pro rodiny, nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky.

Sport/zábava

Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Hosté mohou ve volném čase využít bazén a venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře.

Platba

K placení lze v hotelu použít MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.