STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Yadis Hammamet

Tunisko, Pevnina, Hammamet

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Yadis Hammamet

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Hammamet
Poloha
Příjemný hotel je situovaný v klidné lokalitě, na půli cesty mezi historickým centrem Hammametu a města Nabeul (od obou měst vzdáleno cca 8 km). V těsné blízkosti se nachází restaurace a kavárny. Cca 1 km od hotelu je vlaková zastávka (možnost přímého spoje do hlavního města Tunisu). Letiště Enfidha je vzdálené cca 65 km.
Pláž
Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu. Přístup na ni je přes místní nepříliš frekventovanou komunikaci. Lehátka a slunečníky zdarma, osušky za depozit.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restauarace a la carte na pláži (pizza, pasta - za poplatek), lobby bar, bar u bazénu, Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), oddělené dětské brouzdaliště, dětské hřistě, dětský klub (4-12 let), obchod se suvenýry, konferenční místnost
Ubytování
Pokoje s bočním výhledem na moře poskytují klimatizaci (od 15.6. do 15.9.), SAT/TV, telefon, trezor (za poplatek), miniledničku, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, vysoušeč vlasů), balkon nebo terasu.

Za příplatek:
Pokoje s přímým výhledem na moře
Rodinný pokoj - prostornější, jedna místnost
Stravování
All inclusive: snídaně (07:00–10:00), oběd (12:30–14:30), večeře (19:30–21:30) formou bufetu. Pozdní snídaně (10:00-11:30) a odpolední svačina (16:00-18:00). V časech 10:00-00:00 je k dispozici ve vybraných barech neomezené množství vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů.
Sport a zábava
Zdarma: denní animační a večerní programy, plážový volejbal, stolní tenis, fotbal, tenis (osvětlení za poplatek); za poplatek: SPA centrum (hammam, masáže, kosmetické procedury, kadeřnictví), noční klub, kulečník, elektronické hry, vodní sporty na pláži, aquapark (cca 300 m), golf (cca 8 km)
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.      
Informace
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. Pro vycestování do Tuniska je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 3 měsíce po návratu z Tuniska.