STUDENT AGENCY Dovolená

Informace o letišti

Letiště se nachází na jihozápadním okraji Salzburgu, cca 3 km od města. Na salzburském letišti jsou dva terminály. Mezi významné dopravce na letišti patří, kromě národního dopravce Austrian, společnost Air Berlin a nízkonákladové společnosti Ryanair, Niki, Thomson Airways a TUIfly. Z letiště jsou obsluhována německá i hlavní rakouská města, destinace v Británii a Irsku, v turistické sezóně se létá hlavně na španělské a řecké ostrovy.

Více na webu letiště

Více informací o parkování a dopravě na letiště

Student Agency vám zajistí parkování u letiště Salzburg za výhodnou cenu!

Přemýšlíte, jak se na letiště pohodlně dopravit, kde zaparkovat a co vás to bude stát? Pokud si svůj zájezd zakoupíte u nás, pak vám u vybraných zájezdů poskytneme parkovací voucher za výhodnou cenu parkovného (platí pro námi zvolená parkoviště v blízkosti letiště). Cestovat s námi se tedy rozhodně vyplatí!

Doprava vlastním autem pro Vás bude jistě nejrychlejší a nejpohodlnější. V případě, že se rozhodnete pro cestu po dálnici, je třeba si zakoupit dálniční známku. Tu zakoupíte přímo na rakouských hranicích, u benzínových pump, v některých případech i na české straně hranice.

Jak nejlépe se svým vozem na letiště dojet si můžete naplánovat pomocí nástroje Plánovač tras, ty nejdůležitější trasy jsme pro Vás již připravili.

TrasaVzdálenostTrvání
Brno - letiště Salzburg454 km4 hodiny, 39 minut
Praha - letiště Salzburg521 km4 hodiny, 48 minut
Plzeň - letiště Salzburg426 km3 hodiny, 54 minut
Ostrava - letiště Salzburg628 km6 hodin, 40 minut
Bratislava - letiště Salzburg386 km 3 hodiny, 33 minut