STUDENT AGENCY Dovolená

Na skok k moři

Naplánujte si prodloužený víkend u moře!

Nemáte možnost si vzít dovolenou na celý týden, ale přesto chcete aspoň na chvíli k moři? Vyberte si na dovolena.cz ze široké nabídky zkrácených zájezdů za akční ceny a vydejte se na víkend k moři! Kam to bude? Řecko, Španělsko, nebo třeba Bulharsko?

Každý si vybere.

  Do Chorvatska k moři na víkend vlakem!

  Využijte letních vlakových spojů RegioJet a zajeďte si na prodloužený víkend do Chorvatska vlakem. Vyberte si z nabídky zájezdových balíčků za super ceny.

  Bez stresu z řízení, bez nekonečných kolon, s možností se kdykoli projít a pořádně se protáhnout. S občerstvením a v zaslouženém dovolenkovém rozpoložení.

  Nastupte do vlaku bezstarostné dovolené.

  Odlety odkudkoli

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. V naší nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť. Oblíbené jsou odlety například z Drážďan, Berlína, Katowic, Lince, Mnichova nebo Budapešti.

  Komplexní zajištění

  Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme vám pojištění za výhodné ceny, obstaráme potřebná víza a zajistíme parkování nebo dopravu na letiště.

  Cestování bez starostí

  K zájezdu si můžete rezervovat také asistenční službu Travel Assistent Maxi, díky které získáte nepřetržitou asistenci na cestách s aktuálními informacemi o Covid-19, odškodném za zpoždění či zrušení letu nebo podporu při problémech se zavazadly.