STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Carlton

Česká republika, Praha a okolí

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Carlton

Neoficiální popis ubytování

Balíček 1
Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu.
PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?
Výhodná poloha v blízkosti památek během Vašeho pobytu v Praze. Hotel Carlton je elegantní, kompletně přestavěný hotel, situovaný do historické zástavby jen 4 stanice tramvají od centra Prahy. Hotel nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných dvou a třílůžkových pokojích s klimatizací. Příjemná recepce s lobby barem, snídaně podávané v restauraci v původních sklepeních z 19. století, konferenční salonek. To vše zaručuje příjemný a ničím nerušený pobyt.
Poloha
Hotel Carlton Praha se nachází v historické části pražské čtvrti Žižkov. Výhodná poloha v klidné zóně hlavního města nedaleko obchodního a historického centra Prahy - Václavského a Staroměstského náměstí, pouze 5 minut tramvají. Hlavní nádraží v těsné blízkosti.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce s lobby barem, business koutek (PC s tiskárnou a internetovým připojením), konferenční služby, konferenční salonek, směnárna, úschova zavazadel, Wi-Fi (zdarma).
VYBAVENÍ POKOJŮ
1lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko-King Size), klimatizace, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma). 2lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko/2x jednolůžko), klimatizace, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma). 3lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x jednolůžko/3x jednolůžko), klimatizace, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma). Junior Suite, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko/2x jednolůžko + posezení), klimatizace, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma). Na pokojích nejsou možné přistýlky.
Stravování
snídaně podávané v restauraci v původních sklepeních z 19. století (bufet). Káva s sebou každý den zdarma.
TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
v okolí: Pražský hrad, Karlův most, Malostranské náměstí, Petřínská rozhledna, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Národní divadlo, Laterna Magika, Kostel sv. Mikuláše, Karlovy lázně, Pivní lázně Praha, Zlatý Strom Club, Wallenstein Garden, Národní muzeum, Vyšehrad, Zoo Praha, O2 arena Praha, Aquapalace. V těsné blízkosti hotelu je tramvajová zastávka a k hlavnímu vlakovému nádraží a stanici metra na trase C je to od hotelu jen 7 minut (4 stanice tramvají).
CENA ZAHRNUJE
ubytování se snídaní.
CENA NEZAHRNUJE
dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.