STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Luhačovice - Hotel a chaty Vega

Česká republika

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Luhačovice - Hotel a chaty Vega

Neoficiální popis ubytování

Balíček 1
Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle výběru délky pobytu) bez stravy (chaty) nebo se snídaní (hotel), volný vstup do hotelového wellness centra a saunové zóny, venkovního bazénu (v letních měsících a při dobrém počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, Wi-Fi, parkování.
Balíček 2
Cena pobytu Jedinečný pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování. BONUS dle sezóny: Jaro/Podzim - kvalitní sypaný čaj dle výběru, Léto - osvěžující letní domácí limonáda, Zima - horký svařák podávaný v kavárně s výhledem. Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.
Balíček 3
Cena pobytu Exclusive pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, řezané květiny a ovocný talíř na pokoji, večerní posezení s lahví vína a výběrovými sýry, procedury (1x masážní rituál olejem s extraktem dle přání (30 min. masáž + 20 min. zábal), 1x perličková koupel s přísadou dle výběru (15 min.)), v případě 3. osoby na pokoji namísto perličkové koupele 1x hydromasáž nohou s přísadou dle výběru (15 min.) pro 3. osobu), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování. Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.
Balíček 4
Cena pobytu Pobyt Vega 4 (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou dle výběru (15 min.), pro příp. 3. osobu: 1x hydromasáž nohou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v leztních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování. Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.
Balíček 5
Cena pobytu Pobyt Vega 5 (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x reflexní masáž plosek nohou (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou dle výběru (15 min.), pro příp. 3. osobu namiísto perličkové koupele 1x hydromasáž nohou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování. Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.
Balíček 6
Cena pobytu Pobyt Vega 6 (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x Relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x Relaxační masáž teplou svíčkou (20 min.), 1x Regenerační zábal zad a šíje (20 min.), 1x Perličková koupel s přísadou (15 min.)/), pro příp. 3. osobu namísto perličkové koupele 1x hydromasáž nohou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování. Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.
Balíček 7
Cena pobytu Letní pobyt (3-5 nocí) zahrnuje 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, beach volejbal, minigolf, tenis, Wi-Fi, parkování.
Balíček 10
Cena pobytu Pobyt pro seniory LIGHT (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, 4x oběd, dárek při příjezdu na pokoji, 1x kávu a dezert dle aktuální nabídky, wellness program dle výběru, zapůjčení holí Nordic Walking, volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících, v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování. Program RELAX 1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x regenerační zábal zad s čokoládovým olejem (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.). Program HERBAL 1x relaxační masáž zad a šíje mátovo-rozmarýnovým olejem (20 min.), 1x regenerační zábal zad s konopným krémem (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.). Program EASY / balíček vhodný pro osoby s omezenou pohyblivostí a hmotností nad 100kg: 1x Relaxační masáž zad a šíje rašelinovým gelem (20 min.), 1x Rašelinový zábal zad (20 min.), 1x Voskový zábal rukou (20 min.), 1x Konopný zábal zad (20 min.). Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit. Při neupřesnění výběru programu př objednání bude načasován wellness program RELAX. V případě zakoupení balíčku pro 4 osoby na jednom pokoji bude mít 3. osoba namísto procedury "perličková koupel s přísadou" proceduru "hydromasáž dolních končetin s přísadou". Nástup na pobyt v neděli.
Balíček 11
Cena pobytu Čtyřdenní hroznové rozmazlování (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, láhev vína a mísa čerstvých hroznů při příjezdu na pokoji, procedury (1x regenerační aroma masáž zad olejem a výtažkem z hroznů (20 min.), 1x regenerační zábal s esencí z hroznového vína (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou dle vlastního výběru (15 min.), 2x vstup do kolagenového solária, pro příp. 3. osobu na pokoji namísto perličkové koupele 1x hydromasáž dolních končetin s přísadou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování. Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit. V roce 2024 Čtyřdenní kokosové rozmazlování - procedury: 1x Relaxační aroma masáž zad panenským kokosovým olejem (20 min.), 1x Hřejivý kokosový zábal zad s hydratačním účinkem (20 min.), 1x Perličková koupel s přísadou dle vlastního výběru (15 min.), 2x Vstup do kolagenového solária.
Balíček 12
Cena pobytu Pobyt pro seniory MAX (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 6x oběd, lahev vína a dáreček na pokoji na uvítanou, 1x kávu a dezert dle aktuální nabídky, wellness program dle výběru, zapůjčení holí Nordic Walking, volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, možnost zajištění hotelové dopravy do centra Luhačovic a zpět (ve všední dny, dle jízdního řádu na recepci), parkování. Program RELAX+ 1x uvolňující masáž krční páteře (20 min.), 1x Relaxační masáž zad a šíje se zábalem (40 min.), 1x Regenerační zábal zad s čokoládovým máslem (20 min.), 1x Rašelinový zábal zad (20 minut)/, 2x Perličková koupel s přísadou (15 min.); Program HERBAL+ 1x Baňkování zad (20 min.), 1x Aroma masáž zad a šíje se zábalem (40 min.), 1x Regenerační zábal zad s konopným krémem (20 min.), 1x Rašelinový zábal zad (20 min.), 2x Perličková koupel s přísadou (15 min.); Program EASY+ balíček vhodný pro osoby s omezenou pohyblivostí a hmotností nad 100kg: 2x Relaxační masáž zad a šíje rašelinovým gelem (20 min.), 1x Voskový zábal horních končetin (20 min.), 1x Parafínový zábal zad (20 min.), 1x Chladivý zábal dolních končetin (20 min.), 1x Hydromasáž dolních končetin (15 min.). Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit. Při neupřesnění výběru programu př objednání bude načasován wellness program RELAX. V případě zakoupení balíčku pro š osoby na jednom pokoji bude mít 3. osoba namísto procedury "perličková koupel s přísadou" proceduru "hydromasáž dolních končetin s přísadou". Nástup na pobyt v neděli.
Balíček 15
Cena pobytu Romantický pobyt TY A JÁ (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, slavnostně prostřený stůl při svíčkách připravený pro Vás po celou dobu pobytu, 1x večerní přípitek, láhev sektu s ovocem připravena pro Vás na hotelovém pokoji, romantická atmosféra pokoje, procedury (pro ženu: 1x masáž zad a šíje s květinovou vůní (20 min.) a perličková koupel se solí s vůní růží (15 min.), pro muže 1x masáž zad a šíje povzbuzujícím olejem (20 min.) a 1x perličková koupel se solí s vůní whisky (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování. Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.
Balíček 16
Cena pobytu Velikonoční pobyt (3 nebo 4 noci) zahrnuje 3x nebo 4x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu Standard nebo Plus), sladký dárek na pokoji, pro děti volný vstup do dětského koutku, procedury pro dospělé (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.),1x perličková koupel s přísadou (15 min.), pobyt Plus na 4 noci navíc 1x rašelinový zábal zad (20 min.) a 1x vstup do solária (15 min.)), volný vstup do hotelového bazénu a fitness (vnitřní vyhřívaný bazén, whirlpool, saunová zóna - finská, infra, parní, ochlazovací bazének, zážitkové sprchy, odpočívárny, fitness), Wi-Fi, parkování. BONUS: využití venkovního sportovní areálu hotelu Vega (tenis, minigolf, putting green...) zdarma, při pobytu na 4 noci: 20 % sleva na další dokoupené wellness procedury (kapacita omezena, nutné objednat předem). Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v den příjezdu. DĚTI ZA POLOVIC! Sleva platí pro děti do 12 let za ubytování a stravu bez procedur ubytované s min. 2 dospělými.
Balíček 17
Cena pobytu Dámská jízda (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x kávu dle vlastního výběru a dezert dle aktuální nabídky, 1x lahev prosecca s ovocem připravenou na pokoji, wellness procedury (1x Masážní rituál (30 min. masáž s květinovou vůní + 20 min. zábal s esenciálním olejem), 1x Čokoládový zábal obličeje (20 min.), 1x vstup do kolagenového solária), zapůjčení županu a pantoflí, volný vstup do hotelového wellness (bazén, whirlpool, sauny (finská, parní, infra)), fitness, pro děti využití dětského koutku, Wi-Fi, parkování na monitorovaném parkovišti.
PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?
Wellness hotel plnící potřeby velkých i malých, aktivních i odpočívajících návštěvníků. Hotel s nejkrásnějším výhledem a nekonečným bazénem. Moderní apartmánové chaty v areálu s nadstandardním vybavením. Zažijte hýčkání v rodinné atmosféře v novém hotelovém Relax wellness centru. Věnovat se zde můžete také různým sportům, jako je například tenis nebo minigolf. Hotel oceněný GOLD CERTIFICATE od BABY FRIENDLY.
Poloha
Na tichém a klidném místě ve svahu s výhledem na Luhačovickou přehradu.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, kavárna, hotel. trezor, venkovní posezení, salónek, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti - hřiště, postýlka, herna, stolička, strava a nádobí; úschovna a půjčovna kol, Relax centrum (bazén, whirlpool, saunovací zóna - finská, parní a infrasauna, vědro s ledovou vodou, zážitková sprcha, ochlazovací bazének, odpočívárna s lehátky, za poplatek solárium, masáže, koupele, balneo procedury), fitness, venkovní nerezový bazén (pouze v letních měsících při dobrém počasí min. 25 oC), venkovní ohniště, minigolf, parkoviště, akceptace platebních karet. V těsné blízkosti hotelu je nově postavených dvanáct dřevěných apartmánových chat s praktickým vybavením a jedinečným stylem, s kouzelným výhledem do okolí a na přehradu. V areálu je v hlavní sezóně také recepce, občerstvení s rozlehlou terasou s výhledem a dětské hřiště. Každá chata je jedinečná a tomu odpovídají i jejich názvy - souhvězdí zvěrokruhu. Jaké znamení si vyberete vy? Bonusem pro vás bude možnost čerpání hotelových služeb, které hotel nabízí. V ceně ubytování můžete využívat vnitřní wellness a v letních měsících (červenec-srpen) i venkovní bazén s infinity hranou.
VYBAVENÍ POKOJŮ
2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa. 1 bezbariérový pokoj. 2lůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa. 1 bezbariérový pokoj. 3lůžkové rodinné pokoje s možností přistýlky pro dítě, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa. 2lůžkové apartmány mají 2 místnosti, ložnice - 2 pevná lůžka, obytná místnost - rozkládací sedačka - možnost dvoulůžkové přistýlky pro 2 děti, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), možnost přistýlky, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa. 2lůžkové apartmány Superior mají 2 místnosti, ložnice - 2 pevná lůžka, obytná místnost - rozkládací sedačka - možnost dvoulůžkové přistýlky plus jednolůžková přistýlka, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), možnost přistýlky, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa. 4lůžkové chaty jsou umístěné v areálu hotelu, moderně vybavené, mají obývací místnost (velká sedací souprava, televizor 140 cm, jídelní stůl, kuchyňská linka s 2plotýnkou, lednicí, mikrovlnkou a základním vybavením) a dvě ložnice (dvoulůžko a 2x lůžko, obě s TV 110 cm), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), vlastní parkovací místo pro 1 auto. Cena na vyžádání.
Stravování
snídaně (bufet), polopenze (večeře bufet), za příplatek plná penze (oběd - výběr ze 2 menu). Stravování pro ubytované v chatách (za příplatek - snídaně a večeře bufet, oběd výběrem ze 2 menu) je podáváno v hotelové restauraci a kavárně. Je přísně zakázáno vynášet jakékoliv potraviny z těchto prostor. Příplatek za bezlepkovou stravu - nutné nahlásit předem - 100,-Kč/den Příplatek za bezlaktózovou stravu - nutné nahlásit předem - 150,-Kč/den (poplatek se hradí pouze v případě požadavků na mléko, máslo a další bezlaktózové výrobky - v případě, že si ubytovaný vybere vhodné výrobky z naší nabídky, nebo si částečně přiveze vlastní - poplatek se nehradí)
TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Vnitřní sportoviště: rehabilitační a sportovní centrum s krytým bazénem o rozměrech 10 x 6 m, fitness, vertikální solárium. Hotel dále nabízí péči masérů a služby v areálu s bazénem, whirpoolem, saunou, soláriem. Venkovní sportoviště: minigolf, tenis, basketbalový koš, badminton, beach volejbal, nový venkovní bazén s krásným výhledem do přírody, hřiště s ledovou plochou (při vhodných klimatických podmínkách). V okolí: in-line bruslení, procházky v překrásném okolí, sáňkářská dráha, jízdy na koních, bowling (1 km), in-line bruslení, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, běžecké lyžování.
CENA ZAHRNUJE
ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do hotelového Relax centra, venkovního bazénu (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
CENA NEZAHRNUJE
dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.