STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

EA Hotel Royal Esprit

Česká republika, Praha a okolí

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

EA Hotel Royal Esprit

Neoficiální popis ubytování

Popis

Elegantní hotel ve stylu Art-Deco je umístěný v klidné uličce
historického centra, v těsné blízkosti obchodních domů Palladium a Kotva.
Pokoje ve vyšších patrech mají výhled na Prašnou bránu, Obecní dům a
panorama Pražského hradu a Hradčan. V hotelu se nachází vlastní
restaurace se zahrádkou, pivem Pilsner Urquell, českou a mezinárodní
kuchyní.


V nejbližším okolí se nachází Praha - praha je hlavní a současně největší město České republiky a 15. největší město Evropské unie.


Dále pak Restaurace La Degustation Bohême Bourgeoise - michelinská restaurace kde vám jídlo přinese nevšední zážitek. Restaurace se nachází v centru Prahy a nabízí českou a evropskou kuchyni.


Nebo také Tančící dům - tančící dům nebo-li Ginger a Fred je ukázkou postmoderní architektury. Nachází se v Praze na pravém břehu Vltavy.


Nebo dále ještě Národní technické muzeum - národní technické muzeum v Praze bylo založeno v roce 1908. Za více než 100 let svého provozu zde byly vybudovány rozsáhlé sbírky dokumentující vývoj mnoha technických oborů, přírodních a exaktních věd a průmyslu na území dnešní České republiky.


A také ještě Petřínská rozhledna - petřínská rozhledna je jednou z nejznámějších dominant Prahy a mladší sestrou Eiffelovy věže. Rozhledna byla slavnostně otevřena v srpnu 1891.


Nebo dále ještě Katedrála svatého Víta - katedrála svatého Víta je nejvýznamnější český římskokatolický kostel a dominanta Pražského hradu. V žádném jiném monumentu nejsou tak výrazně vepsány dějiny českých zemí a jejich obyvatelstva jako právě tady.


A také ještě Žižkovská věž - Žižkovská televizní věž byla postavena v letech 1985 - 1992. O výstavbu věže, dosahující do výšky dvě stě šestnáct metrů se zasloužily Inženýrské a průmyslové stavby Ostrava.


Nebo dále ještě Restaurace Alcron Praha - pochutnáte si tu na specialitách jednoho z nejtalentovanějších českých šéfkuchařů Romana Pauluse, který vařil v Londýně, Rakousku i na zaoceánské lodi Queen Elisabeth II.


A také ještě Národní muzeum - národní muzeum spravuje historický knižní fond, zámecké knihovny, odbornou veřejnou knihovnu a archiv zvláštního významu. Sbírkové předměty jsou prezentovány prostřednictvím stálých expozic.


Nebo dále ještě Národní divadlo v Praze - milovníci divadla si jistě nenechají ujít tuto celorepublikovou atrakci. K dispozici Vám zde je to nejkvalitnější z českého, ale i zahraničního divadelnictví.


A také ještě Karlův most - předchůdcem Karlova mostu byl zhruba na témž místě románský most Juditin. Byl tak nazván podle manželky krále Vladislava I., který jej tu dal stavět po roce 1158 na místě starého brodu a mostu dřevěného.


Nebo dále ještě Stavovské divadlo Praha - na přelomu osmdesátých a devadesátých let 20. století prošlo divadlo zásadní přestavbou, bylo vybudováno podzemní podlaží a celé divadlo kompletně zrekonstruováno. během rekonstrukce došlo k zásadní změně barevnosti interiéru.


A také ještě Pražský hrad - pražský hrad - odvěký symbol českého státu - je nejvýznamnější českou památkou a zároveň jednou z nejvýznamnějších kulturních institucí.


Nebo dále ještě Lanovka na Petřín - lanová dráha na Petřín je bezpochyby nejznámější v celé republice a má bohatou historii.


A také ještě Botanická zahrada Praha Troja - na pravém břehu řeky Vltavy v prostorách vltavské terasy a svahů trojské kotliny naleznete překrásnou botanickou zahradu.


Nebo dále ještě ZOO Praha - pražská zoo jako moderní instituce svého druhu vytváří pro chované živočichy co nejoptimálnější podmínky, a to jak koncepcí a ztvárněním výběhů i ubikací, tak sestavováním jedno- či vícedruhových skupin.


A také ještě Václavské náměstí - václavské náměstí je jedním z hlavních náměstí a centrem obchodních a kulturních dění v Praze a České Republice. Bylo místem, na kterém se odehrálo mnoho historických chvil, které mnohdy určovaly budoucnost celé země.

Ubytovaní

V jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích vybavených vlastním sociálním zařízení (sprcha nebo vana), fénem, klimatizací, TV/SAT, minibarem, telefonem. trezorem, coffee setem (rychlovarná konvice a šálky, čaj, káva, smetana, citron, cukr) a připojením k internetu přes Wi-Fi.
U pokojů business a s terasou je možný pozdní check-out do 15.00 hod. zdarma (v závislosti na obsazenosti hotelu). Pokoje mají vanu.

Slevy

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma. Možnost zapůjčení
dětské postýlky zdarma.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.