STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Manda

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Baška Voda

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Manda

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha

Baška Voda leží 10 km severozápadně od Makarské a 5 km jihovýchodně od Brely. Je to významné a rušné letovisko na Makarské riviéře. V okolí se pěstuje vinná réva, olivovníky, fíkovníky, višně maraska. Jadranská magistrála tu vede nad obcí a neobtěžuje svým provozem rekreanty. Předností Bašky Vody je bohatá vegetace včetně borových lesů, které dosahují až k dlouhým oblázkovým plážím. I její poloha pod hradbou pohoří Bikovo je velmi malebná. Letovisko patří k nejoblíbenějším ve Střední Dalmácii.

Ubytovaní

Studia se nachází v rodinném domě, umístěném v mírném svahu cca 350 m od pláže a od centra města.

2 - 3lůžková studia jsou umístěna v 1. a 2. patře. Ve studiu je manželská postel, vybavený kuchyňský kout, lednice, varná konvice, koupelna se sprchou + WC, balkon nebo terasa s čelním nebo bočním pohledem na moře, klimatizací, SAT/TV, Wi-Fi. Parkování u objektu zdarma.

Jedno studio je orientované směrem na pohoří Biokovo a má kuchyňku umístěnou venku na malé terase pod přístřeškem - bez výhledu. V tomto studiu není možná přistýlka.

Stravování

vlastní, lze dokoupit polopenzi v nedaleké restauraci, cca 50 m - snídaně bufet, večeře výběr z 3 menu (polévka, hlavní jídlo, salát a dezert).

Vybavení

parkování

Cena zahrnuje

Nájem studia, spotřeby energií, úklid na závěr pobytu.

Cena nezahrnuje

Pobytová taxa - na místě cca 1,50 EUR os den