STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Ocean Coral Spring

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Ocean Coral Spring

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Trelawny
Poloha
Nově postavený pětihvězdičkový resort se nachází cca. 40 km od letiště Montego Bay,  může se pochlubit moderními pokoji, prostornými bazény, línou řekou s jemným proudem, vodním parkem a skvělými možnostmi stravování. Kromě toho má lázeňské centrum Despacio, Privilege, exkluzivní pokoje a služby a kompletní zábavní program pro celou rodinu.
Pláž
Přímo na bílé písečné pláži.
Vybavení
Bezplatné Wi-Fi v celém hotelu a internetový koutek
Bazén,2 vířivky, líná řeka s jemným proudem,  aquapark a rodinný bazén, 10 restaurací, 9 barů, Mike's Coffee a zmrzlina, divadlo, diskotéka, bowlingová dráha a herna Privilege, Lázeňské centrum Despacio, posilovna 24 hodin denně a kadeřnické služby ($), 4 zasedací místnosti s přirozeným světlem, 24hodinové All Inclusive, lékařská služba ($) a nákupní centrum ($)
Součástí hotelu je Daisy Club, kompletní program aktivit pro děti ve věku 4–12 let, vedený týmem profesionálů a doprovázený maskotkou Daisy. Aquapark a rodinný bazén, hudba a představení, minidisco s maskotem Daisy
Ubytování
Ocean Coral Spring nabízí exkluzivní pokoje s elegantním interiérovým designem.
Junior suite jsou garden, pool nebo ocean view a všechny jsou vybaveny: manželská postel velikosti King (2x2) nebo dvě lůžka (1,35x2), rozkládací pohovka,  koupelna, hydromasážní vana, dvojité umyvadlo ve většině pokojů, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo vertikální parní žehlička, LCD TV s mezinárodními programy, Wi-Fi zdarma, klimatizace, bezplatný trezor, kávovar, minibar (denní doplňování), telefon.
Na vyžádání jsou k dispozici i pokoje Family Junior suite s tématikou Daisy, Junior suity Swim up s přímým vstupen do bazénku, Privilége Junior suity Ocean front.
Stravování
24 hodin All inclusive zahrnuje: jídla po celý den, národní a mezinárodní nápoje, koktejly a občerstvení. Některá jídla a vína v restauracích jsou za příplatek. Služba Privilege, lázeňské centrum Despacio a některé vodní aktivity nejsou do programu zahrnuty.
Sport a zábava
2 tenisové kurty a multi-sportovní hřiště, šnorchlování a další vodní sporty ($)

Služby Privilége za příplatek zahrnují: soukromé přihlášení a odhlášení, předčasný check-in a pozdní check-out (v závislosti na dostupnosti), sběr a žehlení prádla, příprava jacuzzi a služba výměny ručníků u bazénu, rezervace lázeňského centra Despacio, tenisové nebo multisportovní kurty.
Pláž Privilege: Soukromá pláž s exkluzivními lehátky a balijskými postelemi. Nápojový servis na pláži pro hosty Privilege.
Privilege pro děti: Daisy uvítací sada při příjezdu, nápoje a speciální jídla pro děti v Salonku Privilege Lounge a župany pro děti na pokoji.
Cena zahrnuje
• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
• transfery v cíli
• počet nocí dle výběru
• stravování v rozsahu all inclusive
• český virtuální delegát na telefonu