STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sandies Bathala

Maledivy, Ari Atol

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sandies Bathala

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Bohatý podmořský život! Jednoduchý, ale komfortní styl ideální pro rodiny, páry, ale i milovníky šnorchlování a potápění!
Rychlý přehled
transfer - hydroplán ALL INCLUSIVE v ceně výborné podmínky pro potápění a šnorchlování úžasně bohatý vlastní korálový útes Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele
Stručná poloha
34 km od letiště v Malé v těsné blízkosti 50 potápěčských lokalit
Poloha
North Ari Atoll, vzdálenost od letiště 34 km - transfer hydroplánem 15 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Resort.
Popis upoutávky 1
Pohled na bazén.
Rozloha
délka cca 300 m, šířka cca 150 m.
Popis resortu
Okouzlující a svěží tropický ostrov vyhledávaný nejen potápěči, v blízkém okolí se nachází 50 potápěčských lokalit. Resort otevřený v červnu 2019 je součástí hotelové skupiny Planhotel a je jejich už třetím maledivským resortem. 46 beach bungalovů a 24 vodních vil.
Vybavení resortu
2 restaurace, bar, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, plážový volejbal, hrací automaty, boutique, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma.
Vybavení pokoje
Beach bungalow (33 m2) - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Beach bungalow pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Beach bungalow pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stravování
formou ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Bohatý podmořský život! Jednoduchý, ale komfortní styl ideální pro rodiny, páry, ale i milovníky šnorchlování a potápění!
Odkaz na WWW
https://bathalamaldives.sandies-resorts.com/
www odkaz popis 1
Sandies Bathala
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.