STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Embudu Village Resort

Maledivy, Jižní Male Atol

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Embudu Village Resort

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Jižní Malé Atol
Poloha
Resort Embudu Village se nachází na atolu Jižní Male, asi 8 km od hlavního města Male. Písečná pláž se nachází přímo před hotelem. Obchod s potravinami a další nákupní možnosti najdete ve městě Male vzdáleném přibližně 8 km. Letiště je vzdálené přibližně 29 km. Ráj pro potápěče - v okruhu 1 hodiny jízdy lodí se nachází 35 nejrůznějších potápěčských míst. Resort zaujímá ostrov dlouhý cca 280 m a široký cca 140 m.
Vzdálen je od letiště jen 40 minut jízdy rychlolodí.
Pláž
Bílá písečná pláž přímo u resortu Embudu Village. Lehátka na pláži zdarma.
Vybavení
Embudu Village má 122 pokojů. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, recepci, klimatizaci, trezor (za poplatek) a obchod. K dispozici je restaurace, kde se můžete stravovat. WLAN je k dispozici zdarma. Pro novomanžele nabízí hotel obzvláště romantickou polohu a výhled. Za poplatek je k dispozici prádelna/žehlírna a lékařská služba (od 8:00 do 18:00).

Wellness - SPA:
V lázních Serena Spa nabízejí vyškolení terapeuti širokou škálu ájurvédských a asijských masáží a řadu zkrášlujících procedur. Ideální pro zklidnění unavených svalů po celodenním plavání.
Ubytování
Superior bungalov 41 m2: strana k moři, 1 koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace včetně, individuálně nastavitelná, ventilátor, telefon, rychlovarná konvice, lednička, terasa.

Vodní bungalov 47 m2:  (na kůlech nad lagunou), výhled na moře, posezení, 1 koupelna, vana, WC, fén, klimatizace zdarma, individuálně nastavitelná, ventilátor, 1 TV (satelitní TV, místní program), telefon, rychlovarná konvice, lednička, terasa.
Stravování
Plná penze: snídaně, oběd, večeře formou bufetu.

All inclusive:
 snídaně, oběd, večeře formou bufetu, nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, minerální voda, káva / čaj, pivo, džusy, domácí víno, místní lihoviny, 9:00 do půlnoci), občerstvení (16:00 - 18:00) ), Káva / čaj a pečivo (16:00 –18:00)
Sport a zábava
V ceně: volejbal, stolní tenis, badminton, kulečník
Za poplatek: windsurfing, škola potápění, potápění, šnorchlování
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* Služby česky hovořícího zástupce partnera v Malé
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Informace
Na místě se platí povinná turistická taxa cca 10 USD/ pokoj/ noc.
Hydroplány mohou létat pouze za denního světla (cca 08:00 - 15:00). Jestliže máte zájem o transfery hydroplánem, je nutné tomu přizpůsobit mezinárodní přílety a odlety. CK Čedok negarantuje možnost hydroplánu v případě příletu do Malé po 14. hodině a upozorňuje na možnost delšího čekání na letišti v případě odletu z Malé po 19. hodině.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.