STUDENT AGENCY Dovolená

Tu nejlepší lyžovačku zažijete v Alpách!

Už se nemůžete dočkat sněhu? Nečekejte až napadne u nás a vyrazte na lyže do Alp. Začátkem prosince zahajuje provoz většina alpských středisek, kde na nás čekají široké a upravené sjezdovky. Nejbližší rakouská střediska jsou z ČR vzdálena jen cca 200 km, můžete sem vyrazit jen na prodloužený víkend a nebo na týdenní dovolenou. Rakouská lyžařská střediska jsou mezi lyžaři velmi oblíbená - najdete zde více než 7 000 km sjezdovek a 8 ledovcových areálů. Právem jsou mnohá rakouská lyžařská střediska označována jako TOP světová střediska a jezdí se zde mnoho závodů světového poháru.

  Lyžování v Itálii

  Lyžařská střediska v Itálii také nabízí záruku sněhu po celou sezónu. Italské Alpy jsou známé pro svou nádhernou přírodu a převažující slunečné počasí. Najdete zde velká střediska, vhodná pro všechny typy lyžařů (i ty nejnáročnější) i menší rodinná střediska, která jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi a pro nenáročné lyžaře, kteří si chtějí užít pohodovou lyžovačku a poznat Itálii z blízka. Vyrazte na lyže do Itálie u vy a vychutnejte si po lyžování sklenku Aperolu či Bombardina na některé ze slunečních teras, odkud budete mít nádherný výhled na panoramata Dolomit. I zde najdete špičková střediska. Itálie nabízí skvělý poměr mezi kvalitou a cenou, a proto v posledních letech obliba zimní lyžařské dovolené v Itálii roste.

  Stahuji data

  Lyžování v Rakousku

  Rakousko je jednou z nejoblíbenějších cílových destinací pro zimní dovolenou. Rakouské Alpy nabízí dostatek kvalitních středisek pro náročné lyžaře i pro rodiny s dětmi. Nejbližší střediska jsou vzdálena z ČR pouze cca 200 km z ČR a jsou cílem jednodenních či víkendových lyžařských zájezdů. Rakousko je Mekkou lyžařů a nabízí lyžařům dobrý poměr mezi kvalitou a cenou služeb. Najdete zde rozsáhlá střediska, kde si na své přijdou jak nároční lyžaři, snowboardisté, skialpinisté i rodiny s dětmi (např. Saalbach, Kitzbühel, Kaprun aj.) i malá rodinná střediska ideální pro rodiny s dětmi. Rakouská střediska mohou v zimní sezóně zaručit dostatek sněhu a tak se stávají častým cílem lyžařů, kteří chtějí mít jistou sněhu a kvalitně upravených sjezdovek po celou sezónu. Plánujete -li dovolenou na Vánoce či Silvestr, doporučujeme včasnou rezervaci, o tyto termíny je velký zájem a dobré nabídky bývají vyprodány často již na konci léta.

  Chcete-li aktivní den zakončit relaxem ve wellness, pak Rakousko je pro vás ideální, najdete zde spoustu hotelů s širokou nabídkou wellness služeb.

  Stahuji data