STUDENT AGENCY Dovolená

Aktivní dovolená za nejlepší ceny

Plánujete dovolenou a máte chuť na něco víc než jen lenošení na pláži? Volba aktivní dovolené je ideální pro ty, kteří chtějí kombinovat relaxaci s pohybem a novými zážitky. Tento typ dovolené vám umožní nejen zapojit se do různých sportovních aktivit, ale také prozkoumat neznámá místa a zažít něco nevšedního.

Při plánování nezapomeňte na vhodné vybavení pro vaši vybranou aktivitu, ať už je to turistika, fitness, nebo vodní sporty – a samozřejmě na kvalitní oblečení a obuv, které zpříjemní vaše dobrodružství.

Nemusíte trávit aktivní dovolenou v ČR, ale třeba vyrazit za sportem k moři. Máte rádi moře, vodní sporty nebo golf? Naše nabídka zahrnuje populární destinace ideální pro aktivní dovolenou u moře, jako jsou Maledivy, Řecko, nebo Španělsko. Portugalsko a Turecko jsou správným místem pro tenisové nadšence. Milovníci treků by neměli přehlédnout Sardinii nebo Kypr. Rodiny s dětmi ocení místa, která nabízí rozmanité aktivity jako venkovní bazény, animátorský program pro děti nebo skluzavky a tobogány.

Aktivní dovolená s dětmi, to jsou nezapomenutelné vzpomínky. Vydejte se užít sport a slunce a objevujte nové destinace.

  Odlety odkudkoliv

  Na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy i Vídně. V nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť. Oblíbené jsou i odlety z Drážďan, Berlína, Katowic, Lince, Mnichova nebo Budapešti.

  Komplexní zajištění

  Postaráme se o vás od začátku do konce. Poradíme s výběrem, najdeme zájezdy podle vašich představ, sjednáme výhodné pojištění, obstaráme potřebná víza, zajistíme parkování nebo dopravu na letiště.

  On-line pobočka

  Nemáte čas obcházet pobočky CK? Chcete výběr zájezdu konzultovat s odborníkem dovolenou z pohodlí domova? Rezervujete si termín video schůzky s naším prodejcem! Jsme vám k dispozici v době, kdy jiní ne.

  Aktivní dovolená u moře

  Chcete s rodinou strávit dovolenou aktivně a užít si sportovní dovolenou u moře? Vyberte si Španělsko, Řecko nebo Maledivy. Nabízíme širokou škálu ubytování od hotelů po apartmány, kde můžete hrát golf ve Španělsku, věnovat se vodním sportům v Řecku nebo surfovat na Maledivách.

  Dovolená ve Španělsku s golfem

  Stahuji data

  Dovolená v Řecku a vodní sporty

  Stahuji data

  Dovolená na Maledivách se surfováním

  Stahuji data

  Na dovolenou s tenisem do Portugalska a Turecka

  Hledáte ideální místo pro sportovní dovolenou, na které si můžete zahrát tenis? Portugalsko a Turecko jsou skvělou volbou. V naší nabídce najdete různé typy ubytování, které disponují prvotřídními tenisovými kurty. Vydejte se zahrát si tenis do jedné z těchto oblíbených prosluněných dovolenkových destinací.

  Dovolená a tenis v Portugalsku

  Stahuji data

  Dovolená a tenis v Turecku

  Stahuji data

  Hiking na Kypru nebo Sardinii

  Zvažujete aktivní dovolenou s možností hikingu? Vydejte se na Kypr nebo Sardinii. V naší nabídce naleznete rozmanité možnosti ubytování, od hotelů po apartmány, ideální jako výchozí body pro vaše pěší výlety. Objevte krásy Kyperských hor nebo Sardinského pobřeží pěšky a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.

  Hiking na Kypru

  Stahuji data

  Hiking na Sardinii

  Stahuji data