STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sol Timor

Španělsko, Pevnina, Andalusie, Costa del Sol, Torremolinos

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sol Timor

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Aparthotel s výbornou polohou přímo u pláže a pouhých pár kroků od jachetního přístavu Puerto Marina v letovisku Benalmadena. Ubytování ve studiích nebo apartmánech s kuchyňským koutem. Kvalita osvědčeného řetězce Melia.
Rychlý přehled
Novinka 2021 kvalita řetězce Melia / Sol Hotels ubytování ve studiích nebo apartmánech s kuchyňským koutem
Stručná poloha
pláž oddělená jen promenádou 300 metrů od přístavu Puerto Marina v okolí bary, restaurace a obchůdky transfer z letiště cca 30 minut
Poloha
aparthotel se skvělou polohou přímo u plážové promenády na hranici letovisek Torremolinos a Benalmadena, 300 metrů od Puerto Marina (řada obchůdků, restaurací, barů, zábavní možnosti, akvárium Sea Life). 2,5 km od centra Torremolinos. Transfer z letiště cca 30 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Hotel je obklopen zelení.
Popis upoutávky 1
Relaxujte obklopeni zelení u hotelového bazénu s krásným výhledem na pobřeží a přístav Puerto Marina.
Pojmenování upoutávky 2
Miniclub
Popis upoutávky 2
Zábavní programy pro děti pod vedením zkušených animátorů.
Vybavení hotelu
aparthotel (oficiální kategorie 3 klíče) patří do kvalitního mezinárodního řetězce Melia / Sol Hotels a nabízí klientům: vstupní halu s recepcí (24 hod. denně), směnárnu, výtahy, lobby, půjčovnu aut, kadeřnictví, prádelnu, WiFi ve společných prostorách, minimarket. Bufetová restaurace s show cooking, Salado Beach bar a Salado Pool bar, Lounge bar. V zahradě venkovní bazén - lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku. Hotel pořádá sportovní i zábavní animační programy pro všechny věkové kategorie. Pro děti k dispozici MiniClub. Sportovní vyžití: stolní tenis, herna, tenis.
Vybavení pokoje
STUDIO 2-lůžkové pokoje bez možnosti přistýlek. Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby. 1 místnost o velikosti 26 m2 s vybaveným kuchyňským koutem (2 vařiče, toaster, mikrovlnná trouba, lednice). Koupelna s WC, klimatizace, SAT-TV, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), WiFi, balkon nebo terasa. Úklid a výměna koupelnových osušek každé dva dny. APARTMÁN S 1 LOŽNICÍ 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Maximální obsaditelnost 4 dospělé osoby. Pokoje o velikosti 43 m2 s oddělenou ložnicí a obývací místností s rozkládací pohovkou (přistýlky) a vybaveným kuchyňským koutem (2 vařiče, toaster, mikrovlnná trouba, lednice). Koupelna s WC, klimatizace, SAT-TV, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), WiFi, balkon nebo terasa. Úklid a výměna koupelnových osušek každé dva dny.
Pojmenování zařízení 1
Studio
Popis zařízení 1
2-lůžkové pokoje bez možnosti přistýlek. Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby. 1 místnost o velikosti 26 m2 s vybaveným kuchyňským koutem (2 vařiče, toaster, mikrovlnná trouba, lednice). Koupelna s WC, klimatizace, SAT-TV, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), WiFi, balkon nebo terasa. Úklid a výměna koupelnových osušek každé dva dny.
pojmenovani_zarizeni_2
Apartmán s 1 ložnicí
popis_zarizeni_2
2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Maximální obsaditelnost 4 dospělé osoby. Pokoje o velikosti 43 m2 s oddělenou ložnicí a obývací místností s rozkládací pohovkou (přistýlky) a vybaveným kuchyňským koutem (2 vařiče, toaster, mikrovlnná trouba, lednice). Koupelna s WC, klimatizace, SAT-TV, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), WiFi, balkon nebo terasa. Úklid a výměna koupelnových osušek každé dva dny.
Stravování
bez stravy. Možnost dokoupení snídaní nebo polopenze (snídaně a večeře) za příplatek.
Náš názor
výborná volba pro ty klienty, kteří preferují ubytování v dosahu pláže, ale i rušnějšího prostředí (Puerto Marina).
Odkaz na WWW
https://www.melia.com/en/hotels/spain/torremolinos/sol-timor-apartamentos/index.htm
www odkaz popis 1
www.melia.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování na zvolený počet nocí bez stravy, leteckou dopravu, transfery v místě, asistenci CK (nemusí být přítomen delegát), pobytovou taxu, letištní a bezpečnostní taxy.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Příplatky k letecké dopravě
komplexní pojištění.