STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Kantary Bay

Thajsko, Phuket a Phi Phi, Phuket

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Kantary Bay

Neoficiální popis ubytování

Popis hotelu

Umístění

Hotel Kantary Bay Phuket se nachází na jižním konci východního pobřeží ostrova Phuket, na úpatí kopce vedoucího k hotelu Cape Panwa. K nedalekým zajímavostem patří Phuketské akvárium vzdálené cca 230 m, golfové hřiště (cca 20 km), buddhistický chrám Wat Chalong vzdálený cca 15 km a mnoho vyhlídkových míst, odkud si můžete vychutnat východy a západy slunce nad zálivem. Město Phuket je vzdáleno cca. 12 km a na letiště Phuket Int'l cca.
Poznamenejte, že péče o zákazníky a služby na místě jsou poskytovány pouze prostřednictvím telefonického kontaktu / WhatsApp s rezidentem.
Poznamenejte, že cena nezahrnuje povinnou zálohu, která se platí přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu. O podrobnostech výše zálohy budou klienti informováni na místě.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na pláži. K dispozici jsou lehátka a slunečníky (za poplatek).

.

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, bazén (7:00-21:00), stravovací zařízení: Dolphin Bar - nabízí lehké občerstvení a nápoje (18:00-23:00), Uncle Nan's - italská restaurace (18:00-23:00), Laem Panwa - bar s mořskými plody (17:00-23:00), Café Kantary s nabídkou aromatické kávy a širokého výběru sladkostí (8:00-23:00):(8:00-24:00), denní úklid, prádelna (za příplatek), žehlící potřeby na vyžádání, autobusová doprava do města Phuket a na festival Central (dvakrát denně) a na pláž Patong (jednou denně), obchodní stanice vedle zahrady s širokým výběrem místního zboží (8:00-24:00), obchod se suvenýry.

Přijímáme karty: American Express, Visa, MasterCard, JCB Card.

.

Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné připojení WI-FI.

Catering

Bohatá snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost polopenze nebo plné penze.

Sportovní a animační program

Tělocvična/fitness (7:00-21:00), herna a sauna (za příplatek), masáže (za příplatek).

.

Webové stránky

www.kantarycollection.com

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce nechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Podle našeho názoru

Ideální pro rodinnou dovolenou i romantický pobyt ve dvou. Doporučujeme pro jeho bohaté vybavení a blízkost mnoha barů a obchodů v okolí. Díky poloze hotelu Kantara Bay Phuket se můžete ponořit do rozmanitosti Thajska: od rušných ulic po exotickou krajinu a pláže obklopené palmami.


Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.