STUDENT AGENCY Dovolená

Dovolená a zájezdy do exotiky 2023

Splňte si svůj sen o dovolené v ráji.

Dovolená v exotice je nejen splnění snu. Především to je ten nejlepší způsob, jak si skutečně odpočinout, načerpat energii a inspiraci, poznat nové kultury, zvyky a tradice. A prožít nezapomenutelné.

Exotické destinace nabízí nejrůznorodější přírodní krásy: úchvatné pláže, dechberoucí podmořský život, hory, džungle, pouště. Každý si vybere, jak nejlépe se odreagovat od všednosti každodenního života. Můžete si dopřát luxusní ubytování v krásném a jedinečném prostředí ve vile na odlehlé pláži, či v tradičním bungalovu s doškovou střechou v džungli. Nebo se ubytovat v malebné zahradě, v chatce na pláži, rozlehlejším hotelovém komplexu.

Ochutnávejte exotickou kuchyni a objevujte nové chutě. Navštěvujte historické památky a místa. Poznávejte místní obyvatele a jejich způsob života. Nechejte se hýčkat masážemi, absolvujte lekce jógy, meditujte. Čtěte si na odlehlé pláži oblíbenou knihu, absolvujte výlety, a to klidně i na hřbetu slona. Procházejte se po horských stezkách. Obdivujte krásy světa z paluby lodě. Šnorchlujte, potápějte se, zažívejte dětskou radost v magickém safari. Bavte se!

Vydejte se do ráje. Na dovolenou do exotiky.

  Odlety odkudkoli

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. V naší nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť. Oblíbené jsou odlety například z Drážďan, Berlína, Katowic, Lince, Mnichova nebo Budapešti.

  Komplexní zajištění

  Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme vám pojištění za výhodné ceny, obstaráme potřebná víza a zajistíme parkování nebo dopravu na letiště.

  Cestování bez starostí

  K zájezdu si můžete rezervovat také asistenční službu Travel Assistent Maxi, díky které získáte nepřetržitou asistenci na cestách s aktuálními informacemi o Covid-19, odškodném za zpoždění či zrušení letu nebo podporu při problémech se zavazadly.

  Oblíbené exotické destinace

  V Karibiku na vás čekají bílé písčité pláže a azurově čisté moře. Luxus a soukromí najdete na ostrovech v Indickém oceánu - Maledivy, Mauricius a nebo Seychelly jsou synonymem luxusní exotické dovolené. Hitem posledních let je také Zanzibar nabízející spoustu luxusních hotelů s all inclusive službami a privátní atmosférou. Za přírodou a zábavou zamiřte do hotelových resortů v Thajsku.

  Náš TIP exotika

  Stahuji data

  Náš TIP Zanzibar

  Stahuji data

  Náš TIP Maledivy

  Stahuji data

  Náš TIP Dominikána

  Stahuji data

  Náš TIP Kuba

  Stahuji data

  Blízká exotika

  Láká vás exotika? Nechcete přitom trávit dlouhé hodiny na cestě? Prozkoumejte naši pestrou nabídku blízké exotiky, kde se můžete za příznivé ceny slunit na pláži téměř po celý rok. Čepice a šály nechte doma, sbalte plavky a sluneční brýle a už za pár hodin si můžete užívat pláž, sluneční paprsky a objevovat krásy podmořského světa.

  Náš TIP blízká exotika

  Stahuji data

  Náš TIP Egypt

  Stahuji data

  Náš TIP Emiráty

  Stahuji data