STUDENT AGENCY Dovolená

Exotická dovolená 2024/25

Exotika volá! Vydejte se s námi do ráje na vlnách super nabídek. Pro populární exotické destinace máme k většině zájezdů jedinečnou nabídku, parkování u letiště zdarma! Vydejte se na exotickou dovolenou a nedělejte si starosti s tím, kde v místě odletu zaparkujete a kolik vás bude parkování stát. To už jsme vyřešili za vás!

Exotická dovolená nikdy nebyla blíž! Několik hodin letu a můžete se slunit na těch nejkouzelnějších plážích světa. Omrkněte nabídku exotických destinací, kam si zaletíte přímým letem z Prahy bez mezipřistání. Dovolená v exotice nyní za first minute ceny! Nízká rezervační záloha a u vybraných zájezdů až dvě děti zdarma!

Exotika na dosah. Nejširší nabídka zájezdů do exotiky od 300 českých a německých CK na jednom místě a za stejné ceny jako u pořádají cestovní kanceláře. Vyberte si svoji dovolenou v exotice nyní, držíme vám místo na pláži!

  Oblíbená exotika s parkováním zdarma

  Stahuji data

  Oblíbená exotika přímým letem

  Stahuji data

  Nejoblíbenější exotické destinace

  Dovolená v exotice je spnění snu o dovolené v ráji. Zájezd do exotiky je mnohem víc, než splnění snu. Je to nejlepší způsob, jak si skutečně odpočinout, načerpat energii, poznat nové kultury, zvyky a tradice. A prožít nezapomenutelné. Exotické zájezdy, to jsou úchvatné pláže, dechberoucí podmořský život, hory, džungle, pouště. Každý si vybere, jak nejlépe se odreagovat od všednosti každodenního života.

  Můžete si dopřát luxusní ubytování v krásném a jedinečném prostředí ve vile na odlehlé pláži, či v tradičním bungalovu s doškovou střechou v džungli. Nebo se ubytovat v malebné zahradě, v chatce na pláži, či rozlehlejším hotelovém komplexu.

  Ochutnejte exotickou kuchyni. Navštivte historické památky a místa. Poznejte místní obyvatele, jejich způsob života a tradice. Dopřejte si masáže, absolvujte lekce jógy, meditujte. Čtěte si na odlehlé pláži oblíbenou knihu, podnikejte výlety, a to klidně i na hřbetu slona. Procházejte se po horských stezkách. Obdivujte krásy exotické dovolené z paluby lodě. Šnorchlujte, potápějte se, zažívejte dětskou radost v magickém safari. Bavte se!

  Pravá letní exotická dovolená na vás čeká v Karibiku s bělostně bílými písčitými plážemi a azurově čistým moře. Luxus a soukromí najdete na ostrovech v Indickém oceánu. Maledivy, Mauricius a nebo Seychelly jsou synonymem luxusní exotické dovolené. Hitem posledních let jsou také zájezdy do exotického Zanzibaru, které nabízí spoustu luxusních hotelů s all inclusive službami a privátní atmosférou. Za přírodou a zábavou zamiřte do hotelových resortů v Thajsku.

  Exotika nikdy nebyla blíž! Díky přímým letům z Prahy se za pár hodin můžete slunit na těch nejkouzelnějších plážích světa. Přestaňte jen snít a rezervujte si zájezd třeba do Dominikány s její nádhernou divokou přírodou, nebo se podívejte na kouzelnou Srí Lanku. Velké oblibě se v poslední době také těší země pohádkového orientu, turisty právě objevený a adorovaný Omán. Navštivte tuto jedinečnou zemi, dokud není turisticky ještě příliš vytížená. A co třeba africká Keňa? Objevte její podmanivou krásu i vy.

  A pokud nestihnete využít nabídek dovolené do exotiky first minute, nevadí! Exotická dovolená last minute bude mít také své super cenové nabídky.

  Dominikánská rep.

  Dominikána, to jsou bílé pláže, tropické pralesy, koloniální městečka, národní parky, pobřežní ostrovy a úchvatné laguny. Merengue and Bachata!

  Zanzibar

  Vyhledávaný Zanzibar, hora Kilimanjaro, safari. Nejvyšší hora, nejhlubší jezero a největší jezero Afriky. Pláže, korálové útesy a národní parky.

  Maledivy

  Velké divy - to jsou Maledivy! Atoly s korálovými útesy, křišťálově průzračné laguny s úchvatným podmořským světem. Skutečný ráj na zemi.

  Kuba

  Země s divokou historií i šarmem. Středobod latinskoamerické kultury! Bílé pláže, průzračné moře, kolorit měst, rum a pověstné doutníky.

  Thajsko

  Ostrovy a pláže jihu, proslulé malebným výhledem a přenádhernou scenérií. Nejrozmanitější kuchyně, typická plovoucí tržiště, či Tuk-Tuk.

  Mexiko

  Ze západu Tichý oceán, z východu Mexický záliv a Karibské moře. Proslulé pláže, mayská kultura, vynikající kuchyně a pestrý noční život!

  Mauricius

  Labyrint 16 ostrovů a ostrůvků. Nádherné pláže, pralesy a koloniální vlivy Portugalska, Nizozemska, Francie a Británie. Úchvatná Blue Bay.

  Seychely

  Přes stovku ostrovů a ostrůvků v Indickém oceánu. Nádherné zátoky a pláže, azurové moře, úchvatný podmořský svět a skvělá kuchyně.

  Madagaskar

  Proslulý úchvatnou faunou a flórou. Nádherné pláže, azurové moře. Země baobabů, tsingů, lemurů. Famadihana, nejposvátnější obřad Madagaskařanů.

  Keňa

  Východoafrická země proslulá safari. Šedesát úžasných národních parků a rezervací. Dlouhé pláže s bělostným pískem a azurové moře.

  Srí Lanka

  Srí Lanka, původním názvem Cejlon. Průzračné moře, dlouhé písčité pláže, historická architektura, panenská příroda a typické čajové plantáže.

  Vietnam

  Vietnam, země buddhistických chrámů, fantastických scenérií, úchvatných vodopádů, nádherných pláží, rušných měst a vynikající kuchyně.

  Nejlevnější exotická dovolená

  Stahuji data

  Luxusní exotická dovolená all inclusive

  Stahuji data

  Dovolená v blízké exotice

  Láká vás exotická dovolená a nechcete přitom trávit dlouhé hodiny na cestě? Prozkoumejte naši pestrou nabídku blízké exotiky, kde se můžete za příznivé ceny slunit na pláži téměř po celý rok. Čepice a šály nechte doma, sbalte plavky a sluneční brýle a hurá za zimní exotickou dovolenou! Už za pár hodin si můžete užívat pláž, sluneční paprsky a objevovat krásy podmořského světa.

  Exotická dovolená s dětmi

  Stahuji data

  Zájezdy do blízké exotiky

  Stahuji data

  Parkování u letiště zdarma

  U většiny zájezdů do populárních exotických destinací máme jedinečnou nabídku, parkování u letiště zdarma!

  Do exotiky přímým letem

  Jedinečná nabídka do luxusních exotických destinací, kam si zaletíte přímým letem z Prahy bez mezipřistání.

  Cestování bez starostí

  K zájezdům zprostředkováváme nepřetržitou asistenci na cestách, službu Travel Assistent Maxi.