STUDENT AGENCY Dovolená

Tipy na dovolenou v květnu 2023

Využijte květnových svátků spojených s víkendem a dopřejte si dovolenou u moře! Užijte si pobyt před hlavní sezónou bez ruchu přeplněných pláží. Skvělou volbou je třeba Tunisko, které má nádherné pláže i moře, hotelové komplexy s bohatým all inclusive i originální kulturu, ve které se prolínají arabské i evropské vlivy.

Zájezdy do Egypta jsou stálicí dovolených mimo letní sezónu. Vyrazte nejen za mořem, ale i památkami, či majestátní pouští. A co exotika s vůní orientu? Moderní mrakodrapy, luxusní hotely s all inclusive službami, křišťálově modré moře, bílé pláže, hory i písečné duny? To vše je dovolená v Emirátech.

Díky přívětivému klima, rozmanité přírodě, širokým bělostným plážím a průzračnému moři si užijete nezapomenutelnou dovolenou na Kanárských ostrovech, či na Kapverdách, zelených ostrovech, kde vás čekají nejen pláže a moře, ale především dechberoucí příroda.

Ti, kteří milují dlouhé písčité pláže, horké slunce a vyhřáté azurové moře si přijdou na své v Ománu, který se pyšní bohatou historií a mnoha kulturními památkami. Dovolená v Jordánsku je pro ty, kteří chtějí poznat arabskou kulturu, vychutnat si nádherné scenérie a obdivovat archeologické poklady.

Vybírejte z nejširší nabídky zájezdů českých a německých CK na trhu. Na dovolena.cz si každý vybere.

  Proč se vydat v květnu na dovolenou k moři?

  Prázdné pláže jenom pro vás

  Na plážích v oblíbených lokalitách je v květnu méně lidí. Nebudete se muset nikde tlačit ani vstávat brzo, abyste si zabrali nejlepší místo na pláži.

  Bronzová pleť před sezónou

  Zlatavé opálení ještě před létem! Připravte pleť na sezónu. Radostněji se vám bude s opálením oblékat do letních šatů, sukní, tílek i kraťasů.

  Státní svátky místo dovolené

  Pro vaši dovolenou můžete využít dny státních svátků a prodloužit si ji tak o 2 dny. Anebo si ukrojit méně dnů z vaší pracovní dovolené.

  Zájezdy do Tuniska v květnu

  Stahuji data

  Zájezdy do Egypta v květnu

  Stahuji data

  Zájezdy do Emirátů v květnu

  Stahuji data

  Zájezdy na Kanárské ostrovy v květnu

  Stahuji data

  Zájezdy do Kataru v květnu

  Stahuji data

  Zájezdy na Kapverdy v květnu

  Stahuji data

  Zájezdy do Ománu v květnu

  Stahuji data

  Zájezdy do Jordánska v květnu

  Stahuji data

  Tipy na dovolenou v exotice v květnu