STUDENT AGENCY Dovolená

Kam na dovolenou k moři v dubnu

Zvažujete, kam na dovolenou k moři v dubnu? Duben je ideálním měsícem pro únik od každodenní rutiny a dopřání si odpočinku i mimo hlavní turistickou sezónu. Objevte kouzlo dovolené u moře v dubnu, na které si můžete vychutnat klid bez přeplněných pláží a horkých letních dní.

V dubnu se vydejte do exotiky a zažijte něco netradičního. Na Maledivách na vás čekají atoly s bílými plážemi a jedinečným podmořským životem, který vybízí k potápění a šnorchlování. Maledivy jsou skutečným rájem na zemi, kde se s vami budou o moře dělit pouze pestrobarevné ryby a úchvatné korály.

Pro milovníky historie a kultury je duben ideálním časem pro dovolenou v Maroku. Od hlavního města Rabat, přes historické Fez až po barevný Marrákeš – Maroko nabízí fascinující směsici kultury, historie a nádherných pláží u Atlantiku.

Dovolená v dubnu u moře může být také skvělou příležitostí pro návštěvu méně tradičních destinací jako jsou Kapverdy, nebo Omán. Emiráty, Kanárské ostrovy a Egypt jsou vyhledávanými detinacemi, kam mnoho dovolenkářů v dubnu vyráží.

  Proč se vydat v dubnu na dovolenou k moři?

  Prázdné pláže jenom pro vás

  Na plážích v oblíbených lokalitách je v květnu méně lidí. Nebudete se muset nikde tlačit ani vstávat brzo, abyste si zabrali nejlepší místo na pláži.

  Bronzová pleť před sezónou

  Zlatavé opálení ještě před létem! Připravte pleť na sezónu. Radostněji se vám bude s opálením oblékat do letních šatů, sukní, tílek i kraťasů.

  Dobití baterek a pořádný odpočinek

  Léto daleko, zima za zády. Kdy jindy dobít baterky, než v dubnu. Dopřejte si pořádný restart po zimě a nečerpejte energii, která vám dlouho vydrží.

  Zájezdy do Egypta v dubnu

  Stahuji data

  Zájezdy na Kanárské ostrovy v dubnu

  Stahuji data

  Zájezdy do Emirátů v dubnu

  Stahuji data

  Zájezdy do Maroka v dubnu

  Stahuji data

  Zájezdy na Kapverdy v dubnu

  Stahuji data

  Zájezdy do Ománu v dubnu

  Stahuji data

  Tipy na dovolenou v exotice v dubnu