STUDENT AGENCY Dovolená

Last Minute zájezdy 2024 až s 65% slevou

Vaše dovolená u moře je dostupná v rámci last minute zájezdů se slevami až 65 % z původní ceny. Levnější už to nebude.

Využijte nabídek zájezdů last minute dovolená a užijte si zasloužený pobyt u moře za ty nejvýhodnější ceny!

Termíny zájezdů vaší dovolené na poslední chvíli jsou dostupné za ojedinělé ceny. Mezi nejoblíbenější destinace, kam Češi míří za teplem na dovolenou patří Bulharsko, Chorvatsko, Itálie, Řecko, Španělsko, Turecko, Tunisko, Egypt, Emiráty či Kapverdy.

Najděte si u nás ten nejlepší zájezd na poslední chvíli, sbalte kufry, hoďte starosti za hlavu a vydejte se na dovolenou. Připravili jsme pro vás nabídku toho nejlepšího, co last minute zájezdy nabízí.

Ať už hledáte zájezd k moři, na hory nebo za poznáním, tak na dovolena.cz si vždy vyberete zájezd na míru vašim požadavkům.

Využijte jedinečných slev nabídky dovolená last minute a rezervujte svůj zájezd na poslední chvíli hned. Držíme vám místo na pláži.

  Nejširší nabídka zájezdů na poslední chvíli

  Nabízíme last minute zájezdy od více než 300 českých a německých cestovních kanceláří. Na jednom místě najdete dovolenou přímo vám na míru. Každý si vybere.

  Máme stejné ceny jako cestovní kanceláře

  Zájezdy u nás pořizujete za stejnou cenu jako u pořádajících cestovních kanceláří. Nabídku last minute dovolené konstantně monitorujeme a neustále ji aktualizujeme.

  Cestování na dovolenou bez starostí

  Travel Assistent Maxi - nepřetržitá asistence na cestách, aktuální informace o Covid-19, odškodném za zpoždění či zrušení letu, podpora při problémy se zavazadly.

  Vybrali jsme pro vás last minute zájezdy

  Populární last minute destinace

  Řecko

  Řecko, země bohů. Nádherné pláže, azurové moře, antické památky a nádherná příroda. Výborná kuchyně, vlídná atmosféra a pohostinnost.

  Španělsko

  Země plná slunce a bohaté historie. Pohodová kultura, vynikající jídlo, úchvatná přírody. Historická města, živelné festivaly. ¡Vamos!

  Chorvatsko

  Chorvatsko, jedna z nejvyhledávanějších destinací pro dovolenou. Prověřené pláže, národní parky a všudypřítomná pohoda a pohostinnost.

  Turecko

  Země, kde se střetává Evropa s Asií. Bílé pláže a luxusní resorty. Domov Istanbulu, města, kde se prolíná mystika minulosti s moderností.

  Egypt

  Země na Nilu protkaná atmosférou dávných časů. Království faraónů, pyramid a chrámů. Nejbarevnější podmořský svět a bělostné pláže.

  Tunisko

  Starověké Kartágo. Klenot Sahary. Pláže, moře, oázy, písečné duny, karavany s velbloudy a beduíny. Vůně koření a bohatá historie.

  Itálie

  Koupání v moři, lyžování na horách, krásná příroda, skvělá gastronomie, úchvatná historie a pro Itálii typická všudypřítomná pohoda.

  Bulharsko

  Bulharsko, země bohaté kultury a domov jedné z nejkrásnějších pláží v Evropě, Slunečného pobřeží. Rilská jezera a divoká nespoutaná příroda.

  Portugalsko

  Nejzápadnější země Evropy nacházející se na Pyrenejském poloostrovu. Lisabon, Porto, portské víno a barevně uhrančivé exotické Azory.

  Emiráty

  Emiráty, to jsou Abú Zabí, Adžmán, Dubaj, Fudžajra, Rás al-Chajma, Umm al-Kuvajn a Šardžá. Luxus, dlouhé pláže, magická poušť a zážitky.

  Malta

  Malta, to je 360 slunečných dní v roce. Malá ostrovní země se středověkými památkami, rozmanitou přírodou a romantickou atmosférou.

  Kanárské ostrovy

  Souostroví sedmi hlavních ostrovů, Tenerife, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera, El Hierro a menších ostrůvků.

  Turecko last minute nejlépe hodnocené zájezdy

  Stahuji data

  Řecko last minute zájezdy

  Stahuji data

  Egypt last minute dovolená nejlépe hodnocené hotely

  Stahuji data

  Nejlépe hodnocené last minute zájezdy do Itálie

  Stahuji data

  Last minute Kánárské ostrovy nejlépe hodnocené hotely

  Stahuji data

  Omán last minute zájezdy s nejlepším hodnocením

  Stahuji data

  Dovolená v Tunisku nejlépe hodnocené zájezdy

  Stahuji data

  Nejlépe hodnocené last minute zájezdy ve Španělsku

  Stahuji data

  Nejlépe hodnocené zájezdy exotika

  Stahuji data