STUDENT AGENCY Dovolená

Dovolená v prosinci

Plánujete letos dovolenou v prosinci? Pokud toužíte po slunci a moři, máme pro vás skvělé tipy na ideální destinace. Dovolená u moře v prosinci je skvělým způsobem, jak uniknout zimě a načerpat energii v exotickém prostředí. Dovolená v prosinci vás zavede na pláže obklopené tyrkysovým mořem, kde si můžete užít klid, relax a objevovat nové kultury.

Exotická dovolená v prosinci to mohou být nádherné pláže Malediv, kde se budete kochat bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Dominikána vás okouzlí panenskou přírodou, nebo můžete navštívit kouzelný Zanzibar s jeho pestrým podmořským životem a lákavou kuchyní. Thajsko nabízí nádherné ostrovy a nezapomenutelná místa, která kombinují klidné pláže s bohatou kulturou.

Pokud preferujete bližší destinace, kam v zimě vyrazit, čím dál více oblíbené Emiráty jsou perfektní volbou. V prosinci tam panují příjemné teploty, ideální pro relaxaci na pláži i prozkoumávání moderní architektury Dubaje a Abu Dhabi. Vyberte si z těchto a dalších nádherných míst a zažijte nejlepší dovolenou v prosinci u moře.

  Odlety odkudkoli

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. V naší nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť. Oblíbené jsou odlety například z Drážďan, Berlína, Katowic, Lince, Mnichova nebo Budapešti.

  Komplexní zajištění

  Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme vám pojištění za výhodné ceny, obstaráme potřebná víza a zajistíme parkování nebo dopravu na letiště.

  On-line pobočka

  Nemáte čas obcházet pobočky cestovních kanceláří? Chcete výběr zájezdu konzultovat s odborníkem třeba z pohodlí domova a v čase který vyhovuje vám? Rezervujete si termín on-line schůzky s naším prodejcem! Jsme vám k dispozici v době, kdy jiní ne.

  Zájezdy na Kanáry v prosinci

  Stahuji data

  Na Srí Lanku v prosinci

  Stahuji data

  Dovolená na Zanzibaru v prosinci

  Stahuji data

  Maledivy v prosinci

  Stahuji data

  Zájezdy na Mauricius v prosinci

  Stahuji data

  Na Seychely v prosinci

  Stahuji data

  Náš TIP nejoblíbenější daleká exotika

  Stahuji data

  Náš TIP nejoblíbenější blízká exotika

  Stahuji data