STUDENT AGENCY Dovolená

First Minute dovolená se slevou za nákup včas

Hledáte nejpříznivější cenu za letní dovolenou? Výběr First Minute zájezdy jsou pro vás tou nejlepší volbou!

Vybírejte z nejširší nabídky first minute zájezdů českých a německých CK na trhu pobyt pro vaši letní dovolenou! Patříte mezi milovníky léta, slunce a pláží? Dovolenou u moře přímo na míru vám najdete u nás. Na nic nečekejte a rezervujte si vaši příští letní dovolenou včas.

V naší nabídce najdete nejvýhodnější First Minute dovolené, ke kterým se váže spousta výhod, jako jsou nízké rezervační zálohy, výrazné slevy z běžných cen zájezdů, děti zdarma, změna dovolené zdarma a mnoho dalších bonusů First Minute nabídky.

Prozkoumejte nejobsáhlejší nabídku First Minute zájezdů pro rok 2023 na dovolena.cz a vydejte se za teplem a sluncem k moři za ty nejlepší ceny. Tak kam to bude? Do Řecka, Španělska nebo třeba Turecka?

Vyberte si letní dovolenou na dovolena.cz a zajistěte si zájezd včas. Držíme vám místo na pláži.

  Nízké rezervační zálohy zájezdů

  Rezervujte si svůj pobyt včas! Rezervační zálohy first minute již od 990Kč/os.

  Výrazné slevy z cen dovolených

  Rezervace včas se vyplatí. First minute zájezdy s výraznými slevami z běžné ceny!

  Změna již rezervovaného zájezdu?

  Jistě, zařídíme. U vybraných first minut zájezdů je změna u vaší rezervované dovolené zdarma.

  Top destinace léto 2023

  Řecko

  Řecko, země bohů. Nádherné pláže, azurové moře, antické památky a nádherná příroda. Výborná kuchyně, vlídná atmosféra a pohostinnost.

  Španělsko

  Země plná slunce a bohaté historie. Pohodová kultura, vynikající jídlo, úchvatná přírody. Historická města, živelné festivaly. ¡Vamos!

  Turecko

  Země, kde se střetává Evropa s Asií. Bílé pláže a luxusní resorty. Domov Istanbulu, města, kde se prolíná mystika minulosti s moderností.

  Tunisko

  Starověké Kartágo. Klenot Sahary. Pláže, moře, oázy, písečné duny, karavany s velbloudy a beduíny. Vůně koření a bohatá historie.

  Egypt

  Země na Nilu protkaná atmosférou dávných časů. Království faraónů, pyramid a chrámů. Nejbarevnější podmořský svět a bělostné pláže.

  Bulharsko

  Bulharsko, země bohaté kultury a domov jedné z nejkrásnějších pláží v Evropě, Slunečného pobřeží. Rilská jezera a divoká nespoutaná příroda.

  Portugalsko

  Nejzápadnější země Evropy nacházející se na Pyrenejském poloostrovu. Lisabon, Porto, portské víno a barevně uhrančivé exotické Azory.

  Kypr

  Kypr, kulturní i geografická syntéza Řecka a Turecka. Písečné pláže, azurové moře, lesy i hory. A Halloumi sýr, který se vyrábí pouze na Kypru.

  Chorvatsko

  Chorvatsko, jedna z nejvyhledávanějších destinací pro dovolenou. Prověřené pláže, národní parky a všudypřítomná pohoda a pohostinnost.

  Itálie

  Koupání v moři, lyžování na horách, krásná příroda, skvělá gastronomie, úchvatná historie a pro Itálii typická všudypřítomná pohoda.

  Malta

  Malta, to je 360 slunečných dní v roce. Malá ostrovní země se středověkými památkami, rozmanitou přírodou a romantickou atmosférou.

  Maroko

  Země vůní, písečných dun, zelených plání, koření a mátového čaje. Bohatá historie. volání muezínů, bazary hýřící všemi barvami světa.

  First Minute dovolená v Řecku

  Stahuji data

  First Minute zájezdy do Španělska

  Stahuji data

  Letní dovolená Tunisko First Minute

  Stahuji data

  First Minute zájezdy do Egypta

  Stahuji data

  Dovolená First Minute v Emirátech

  Stahuji data

  Exotické destinace i v létě?

  Rádi byste vaši letní dovolenou v roce 2023 trávili poznáváním exotických destinací? Vybírejte ze široké nabídky first minute dovolené v exotice. Mezi populární exotické destinace patří Dominikánská republika nebo Kuba. Dovolenou v prostředí zelených palem, bělostných pláží a průzračného moře zažijete na Mauriciu, Maledivách, Seychelských ostrovech nebo Zanzibaru.

  Vydejte se třeba na first minute zájezdy po stopách Mayů v Mexiku, zažijte Safari v Keni nebo se vydejte do Thajska. Netradiční dovolenou zažijete také na Kapverdách nebo třeba v Ománu.

  Levná dovolená u moře nemusí být jenom snem! Pokud si rezervujete letní dovolenou včas, budete z first minute zájezdů příjemně překvapeni.