STUDENT AGENCY Dovolená

First Minute dovolená až s 50% slevou

Hledáte nejpříznivější cenu letní dovolené? First Minute zájezdy jsou pro vás tou nejlepší volbou! Vybírejte již nyní z nejširší nabídky first minute zájezdů českých a německých CK na jednom místě vaši příští letní dovolenou! Dovolená přímo na míru čeká u nás.

Na dovolena.cz najdete nejvýhodnější First Minute dovolené, ke kterým se váže spousta výhod, jako jsou nízké rezervační zálohy, výrazné slevy z běžných cen zájezdů, děti zdarma, změna dovolené zdarma a mnoho dalších bonusů First Minute nabídky.

Prozkoumejte nabídku First Minute zájezdů pro rok 2024 na dovolena.cz a vydejte se za teplem a sluncem k moři za ty nejlepší ceny. Tak kam to bude?

Rezervujte si vaši příští letní dovolenou včas. Držíme vám místo na pláži.

  Zálohy od 990 Kč, zbytek doplatíte později

  Rezervace včas se vyplatí. Nízké rezervační zálohy již od 990 Kč/os.

  Až 2 děti zdarma, u vybraných zájezdů

  Rodinná dovolená výhodně, u vybraných zájezdů až pro 2 děti zdarma.

  Nejširší nabídka FM zájezdů na jednom místě

  Zájezdy od českých a německých CK, ceny stejné jako u pořádající CK.

  Vyberte si letní dovolenou dle místa odletu

  Až 50% sleva z původní ceny zájezdu

  Výrazné slevy na vaši letní dovolenou 2024 v rámci nabídek First Minute zájezdů nyní! Vaše léto výhodně.

  Změna parametrů vašeho zájezdu zdarma

  U First Minute nabídek dovolené léto 2024 je možná změna destinace, hotelu i termínu zdarma.

  Cestování na vaši dovolenou bez starostí

  K zájezdům zprostředkováváme nepřetržitou asistenci na cestách, službu Travel Assistent Maxi.

  Top destinace léto 2024

  Řecko

  Řecko, země bohů. Nádherné pláže, azurové moře, antické památky a nádherná příroda. Výborná kuchyně, vlídná atmosféra a pohostinnost.

  Španělsko

  Země plná slunce a bohaté historie. Pohodová kultura, vynikající jídlo, úchvatná přírody. Historická města, živelné festivaly. ¡Vamos!

  Turecko

  Země, kde se střetává Evropa s Asií. Bílé pláže a luxusní resorty. Domov Istanbulu, města, kde se prolíná mystika minulosti s moderností.

  Tunisko

  Starověké Kartágo. Klenot Sahary. Pláže, moře, oázy, písečné duny, karavany s velbloudy a beduíny. Vůně koření a bohatá historie.

  Egypt

  Země na Nilu protkaná atmosférou dávných časů. Království faraónů, pyramid a chrámů. Nejbarevnější podmořský svět a bělostné pláže.

  Bulharsko

  Bulharsko, země bohaté kultury a domov jedné z nejkrásnějších pláží v Evropě, Slunečného pobřeží. Rilská jezera a divoká nespoutaná příroda.

  Portugalsko

  Nejzápadnější země Evropy nacházející se na Pyrenejském poloostrovu. Lisabon, Porto, portské víno a barevně uhrančivé exotické Azory.

  Kypr

  Kypr, kulturní i geografická syntéza Řecka a Turecka. Písečné pláže, azurové moře, lesy i hory. A Halloumi sýr, který se vyrábí pouze na Kypru.

  Chorvatsko

  Chorvatsko, jedna z nejvyhledávanějších destinací pro dovolenou. Prověřené pláže, národní parky a všudypřítomná pohoda a pohostinnost.

  Itálie

  Koupání v moři, lyžování na horách, krásná příroda, skvělá gastronomie, úchvatná historie a pro Itálii typická všudypřítomná pohoda.

  Malta

  Malta, to je 360 slunečných dní v roce. Malá ostrovní země se středověkými památkami, rozmanitou přírodou a romantickou atmosférou.

  Maroko

  Země vůní, písečných dun, zelených plání, koření a mátového čaje. Bohatá historie. volání muezínů, bazary hýřící všemi barvami světa.

  First Minute dovolená v Řecku a Španělsku

  Stahuji data

  First Minute zájezdy do Itálie a Bulharska

  Stahuji data

  First Minute zájezdy do Turecka a Tuniska

  Stahuji data

  First Minute zájezdy do Egypta a Emirátů

  Stahuji data

  Exotické destinace i v létě?

  Rádi byste vaši letní dovolenou v roce 2024 trávili poznáváním exotických destinací? Vybírejte ze široké nabídky first minute dovolené v exotice. Mezi populární exotické destinace patří Dominikánská republika nebo Kuba. Dovolenou v prostředí zelených palem, bělostných pláží a průzračného moře zažijete na Mauriciu, Maledivách, Seychelských ostrovech nebo Zanzibaru.

  Vydejte se třeba na first minute zájezdy po stopách Mayů v Mexiku, zažijte Safari v Keni nebo se vydejte do Thajska. Netradiční dovolenou zažijete také na Kapverdách nebo třeba v Ománu.

  Levná dovolená u moře nemusí být jenom snem! Pokud si rezervujete letní dovolenou včas, budete z first minute zájezdů příjemně překvapeni.