STUDENT AGENCY Dovolená

Dovolená u moře v lednu

Kdo říká, že zima musí být studená a šedivá? Připravili jsme pro vás tipy na destinace, kde si můžete užít dovolenou u moře v lednu. Vydejte se za sluncem a teplem do exotických koutů světa a prožijte nezapomenutelnou exotickou dovolenou v lednu. Od nádherných pláží Karibiku po tropické ostrovy v jihovýchodní Asii, čekají na vás místa, kde si můžete odpočinout, načerpat energii a užít si dovolenou, jakou si zasloužíte.

Proč si vybrat dovolenou u moře v lednu? Uniknete zimnímu chladu. V době, kdy jsou dny krátké a studené, můžete relaxovat pod palmami a koupat se v moři. Mnoho oblíbených destinací je v zimě klidnějších, což znamená více prostoru pro vás. Ceny ubytování a letenek jsou často mimo sezónu příznivější, což vám umožní luxusní dovolenou za rozumnou cenu.

A kam k moři v lednu? Třeba na nádherné Maledivy s dlouhými bílými plážemi, tyrkysovými lagunami a luxusními resorty. Nebo se vydejte za pestrou kulturou, skvělým jídlem a nádhernými plážemi Thajska. Perfektní mix relaxace a dobrodružství zažijete v Dominikánské republice. Karibské pobřeží Mexika nabízí nádherné pláže a bohatou historii. Tak nečekejte na léto! Začněte plánovat svoji dovolenou u moře v lednu a objevte místa pro nejlepší exotickou dovolenou.

Chcete výběr zájezdu konzultovat s odborníkem? Nemáte čas obcházet pobočky cestovních kanceláří a agentur? Rezervujte si videohovor s naším prodejcem! Už si nemusíte brát dovolenou, abyste si zařídili dovolenou!

  Odlety odkudkoli

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. V naší nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť.

  Komplexní zajištění

  Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme vám pojištění za výhodné ceny.

  On-line pobočka

  Nemáte čas obcházet pobočky CK? Chcete výběr dovolené konzultovat s odborníkem? Rezervujete si termín online schůzky s naším prodejcem na dobu, která vyhovuje vám!

  Dovolená v Emirátech v lednu

  Stahuji data

  Zájezdy do Egypta v lednu

  Stahuji data

  Maledivy v lednu

  Stahuji data

  Dovolená na Zanzibaru v lednu

  Stahuji data

  Do Mexika v lednu

  Stahuji data

  Na Kubu v lednu

  Stahuji data

  Do Dominikány v lednu

  Stahuji data

  Zájezdy na Mauricius v lednu

  Stahuji data

  Dovolená na Kapverdách v lednu

  Stahuji data

  Do Ománu v lednu

  Stahuji data