STUDENT AGENCY Dovolená

Dovolená u moře v březnu

Plánujete letos dovolenou u moře v březnu? Dovolená v březnu, to je únik před zimním chladem a možnost užít si místa, která během hlavní sezóny přetékají turisty. Tak pokud toužíte po slunci, moři a relaxu, máme pro vás skvělé tipy na ideální březnové destinace.

Kam na dovolenou k moři v březnu? Ověřená blízká exotika, to jsou třeba Kanárské ostrovy. Toto španělské souostroví v Atlantickém oceánu je známé svými mírnými klimatickými podmínkami po celý rok. V březnu zde teploty příjemně stoupají nad 20°C. Stejně tak Madeira je dalším skvělým místem pro dovolenou v březnu u moře. Díky její bohaté flóře, která začíná rozkvétat právě v jarních měsících, si užijete moře i nádhernou rozkvetlou krajinu.

Egypt, to je stálice dovolenkových destinací a ani v březnu tomu není jinak. Dovolená v Dubaji, to je spojení nejmodernější architektury a tradiční kultury. A s příjemnými teplotami v březnu okolo 25°C můžete navštívit pláže, trhy i futuristické atrakce bez nepříjemných veder. Stále populárnější Omán je taky velimi vyhledávanou dovolenkovou destinací v březnu.

Vyloženě exotická dovolená v březnu to jsou nádherné pláže Malediv s bílým pískem a křišťálově čistou vodou, Dominikána a její panenská příroda, či malebně kouzelný Zanzibar. Další v březnu oblíbené destinace jsou Kapverdy, Seychely či Mauricius.

  Odlety odkudkoli

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. V naší nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť.

  Komplexní zajištění

  Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme vám pojištění za výhodné ceny.

  On-line pobočka

  Nemáte čas obcházet pobočky CK? Chcete výběr dovolené konzultovat s odborníkem? Rezervujete si termín online schůzky s naším prodejcem na dobu, která vyhovuje vám!

  Do Egypta v březnu

  Stahuji data

  Dovolená na Zanzibaru v březnu

  Stahuji data

  Maledivy v březnu

  Stahuji data

  Dovolená na Madeiře v březnu

  Stahuji data

  Na Dominikánu v březnu

  Stahuji data

  Zájezdy na Mauricius v březnu

  Stahuji data

  Dovolená na Kubě v březnu

  Stahuji data

  Zájezdy na Kapverdy v březnu

  Stahuji data

  Do Ománu v březnu

  Stahuji data