STUDENT AGENCY Dovolená

Dovolená v červenci

Červenec, skvělý čas pro dovolenou! Letní teploty, sluneční paprsky a moře příjemně svěží. Pokud plánujete dovolenou v červenci, připravili jsme pro vás tipy, kam v červenci na dovolenou.

První volbou mnoha dovolenkářů je Řecko s jeho nádhernými plážemi, křišťálově čistým mořem a pohodovou atmosférou. Nechejte se okouzlit bělostným Santorini, oblíbenou Krétou či plážemi Mykonosu.

Další letní dovolenkovou stálicí je turisty oblíbené Chorvatsko. Chorvatské pobřeží má krásné pláže, přátelskou atmosféru a romantická městečka. Ostrovy Hvar, Brač nebo Istrie poskytují zábavu, dobrodružství i relaxaci. Další oblíbenou destinací je Itálie. Červenec je v Itálii časem plným radosti. Navštivte Toskánsko pro gastronomické zážitky, pobřeží Amalfi pro malebné scenérie nebo Benátky a Řím pro nezapomenutelnou dávku kultury.

A co exotika v letní sezóně? Proč ne. Například Bali, které učaruje nádhernými plážemi, tropickou přírodou a úchvatnými chrámy. Červenec je zde vrcholem suchého období, což znamená perfektní počasí pro objevování místní kultury a přírodních krás.

Užijte si svoji dovolenou v červenci plnou slunce, šumu moře a krásných pláží.

  Nejširší nabídka zájezdů

  Nabízíme zájezdy od více než 300 českých a německých cestovních kanceláří. Na jednom místě najdete dovolenou přímo vám na míru.

  Stejné ceny jako u CK

  Zájezdy u nás pořizujete za stejnou cenu jako u pořádajících CK. Nabídky konstantně monitorujeme a neustále aktualizujeme.

  On-line pobočka

  Nemáte čas obcházet pobočky CK? Chcete výběr zájezdu konzultovat s odborníkem? Rezervujete si termín on-line schůzky s prodejcem!

  Do Řecka v červenci

  Stahuji data

  Na dovolenou do Chorvatska v červenci

  Stahuji data

  Zájezdy do Itálie v červenci

  Stahuji data

  Dovolená v Bulharsku v červenci

  Stahuji data

  Do Španělska v červenci

  Stahuji data

  Na Kypr v červenci

  Stahuji data

  Do Portugalska v červenci

  Stahuji data

  Dovolená na Azorech v červenci

  Stahuji data

  Do exotiky na dovolenou v červenci